Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fehér a macskám nyelve és...

Fehér a macskám nyelve és ínye. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
kb.1 éves ivartalanított nőstény. az utóbbi időben sokat fogyott és étvágytalan is. akinek van tapasztalata ezügyben az kérem írjon.
2010. júl. 23. 17:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
állatorvos...
2010. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hú, nem akarok rögtön rémisztgetni, de az én szép kandúrommal ez kezdődött tavaly decemberben, ugyanezekkel a tünetekkel. Fogyott, fénytelen lett a szőre, és fekélyes a nyelve, fehér az ínye. Nem volt étvágya (az elején még igen, de nem tudott enni a nyelve miatt).


A doki parvóval kezelte, de tévesen. Mint kiderült, májbeteg volt a cica, vagy fertőzés, vagy öröklött dolog, nem derült ki. Tény, hogy januárban el kellett altatni, sajnos addig szenvedett :(

Mutasd meg egy dokinak mindenképp, érdemes elkerülni a bajt.

2010. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Indulj már el azzal a szerencséttelen macskával az állatorvoshoz,vagy hívd ki!AZ ÉLETÉVEL JÁTSZOL..
2010. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
néhány hónappal ezelőtt is beteg volt, nem emlékszem, hogy akkor is fehér lett volna az ínye és nyelve. akkor hordtuk állatorvoshoz, kapott infúziót, injekciókat. nehezen jött rendbe. félek hogy most nagyobb a baj. :(
2010. júl. 23. 18:07
 5/16 A kérdező kommentje:
a baj az hogy elég drága ez az orvos és ha csak valami vitaminhiány vagy ilyesmi akkor itthon is tudtam volna kezelni. de ezek szerint komolyabb.
2010. júl. 23. 18:08
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
aha..hát gondolhattál volna erre,mielőtt macskát vettél/örökbefogadtál..ÁLLATKÍNZÓ
2010. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ha állatkínzó lennék a múltkor nem vittem volna el orvoshoz amikor beteg volt kétszer is 12 ezer ft ért, meg ivartalanittatni 15 ezerért nem gondolod ? :S nekem te ne mondd hogy én vagyok állatkínzó.
2010. júl. 23. 18:33
 8/16 anonim ***** válasza:
sajnos erre számítani kell. van, hogy százezreket hagy ott az ember a kedvencéért. ez benne van a pakliban. így kell felvállalni a dolgot...
2010. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én vérszegénységre gyanakszom.

Nem bolhás vagy nincs benne kullancs?

Azonnal orvos, ezt nem lehet házilag kezelni!

2010. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vérszegénység, kiszáradás vagy patkányméreg okozhatja.
2010. júl. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!