Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Olyan macskafajtát keresek...

Olyan macskafajtát keresek ami barátságos, okos és hűséges. Ti milyen fajtákat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
tehát nekem a legfontosabb hogy nagyon barátságos és nyugodt legyen de akár játszani is lehessen vele és nagyon szeresse a gazdiját, fontos még nekem hogy tanítható legyen és ha arra megtudnám tanítani hogy ne kóboroljon el vagy a vállamon maradjon akkor az is nagyon tetszene, ez viszont nem annyira fontos már, de nagy plusz pont hogy ha szereti a vizet. akármilyen ami egy picit is illek ide akár 10%-ban nyugodtan írhattok, én idáig magmanak például az orossz kéket találtam.

2020. febr. 17. 09:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%
Perzsa lány cicám van, már könyörgök neki, hogy néha hagyjon békén. :) Mindenhová jön utánam, mellettem, előttem, megvár a wc előtt, a fürdőben nézi ahogy fürdök, mosogatok, főzök, mindig ott van ahol én. :) Néz rám a nagy szemeivel, és hunyorog rám, én meg vissza neki. :D Leülök a gép elé, itt fekszik a monitor előtt. Ha kicsit lepihenek, azonnal ott terem, és szorosan mellém fekszik, éjszaka is. :) Úgyhogy neked perzsa kell! :D
2020. febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
Sztem is inkább kutya kell neked. A macskák sokkal szabadabb szelleműek, csak akkor megy ha ő is akar, sokat fekszenek napközben, ha aktívak is, nem biztos h te kellesz nekik... a vizet remélem csak viccnek szántad, ritka macska az, amelyik szereti a vizet. Ne kóboroljon el? Macskabiztos kerítés, kifutó, v benti tartás, ez alap( lenne). 2 macskám van, bentiek.
2020. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%

Nekem orosz kék cicáim vannak, ők pont olyanok, amilyennek leírtad, bár nálunk nem voltak még fürdetve, szerintem azt nem szeretik.

Esetleg tenyésztőt kéne megkérdezned, ő hátha jobban tudja, nekik kiállítás előtt fürdetni kell őket. Ha gondolod, az én cicáim tenyijét nagyon szívesen ajánlom, szerintem megbízható, és mi teljesen meg vagyunk velük elégedve. :)

De tudok ajánlani nagyon jó maine coon tenyésztőt is, őket is néztem anno, csak nekem túl nagyok voltak. :D Rajtuk kívül esetleg még ragdollt tudnék mondani, a brit kicsit lustább, de az ismerőseim szerint ők is nagyon barátságosak.

2020. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
jaaaj köszönöm az idáigi válszokat :)) sajnos én nagyon cicás vagyok, a kutyákat is szeretem de ha azt tartani kéne otthon nekem akkor azt nem azért kéne mert én azt akarnám, de a cica.. AAAH IMÁDOM. szóval cica és nem kutya sajnos nekem. az a baj hogy a maine coon-nak olyan nagy szőre van, nekem annyira nem szimpatikus, persze lehet ha élőben látnám teljesen elolvadnék, de én inkább ilyen normális szörzetű cicát néznék ki :D
2020. febr. 18. 05:51
 15/21 anonim ***** válasza:
Gyere ki márciusban a kiállításra (Lurdy ház), lett ott nagyon sok fajta cica is (az utóbbi évben orosz kékek is szoktak lenni)
2020. febr. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

A cica nem telefon, nincs olyan, hogy "ez a típus ilyen, az meg amolyan"


Vannak általános jellemzők, de nagyon egyedfüggő. Gyakran előfordul bújós fajtából távolságtartó egyed, és fordítva.

2020. febr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sziámim van, illik rá a leírás.
2020. febr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%
A vállon maradás kivételével ezek mind kutyára illenek inkább.(esetleg pici kutyánál szóba jöhet a váll,de le eshet)
2020. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
28%

#8:

Hiába ajnározod itt ennyire a Maine Coon-odat, az fajtatiszta, azonkívül egy vagyonba kerül, és nem mindenkinek van rá kerete.

2020. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
79%
#19 Én legalább normálisan válaszoltam a kérdésre, veled ellentétben. Elég szar életed lehet, ha képes vagy fennakadni a válaszaimon...
2020. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!