Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez a macska hogy lehet ennyire...

Ez a macska hogy lehet ennyire okos ügyes már?


2018. jún. 3. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha jól látom akkor az elején ez meg be is kapcsolja magának:

https://www.youtube.com/watch?v=mk4XB2wZqF4

2018. jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert a macskák ilyen jó fejek :-)
2018. jún. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi az a cucc?
2018. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Roombának hívják, padlótakarító robot.
2018. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Sziasztok! 2 hete fogadtam örökbe egy 2 éves cicát. A férjemmel taliztam a munkahelyétől nem messze mert arra volt dolgom. A cica odajött bújt beszélt majd beszállt a kocsimba.. De akkor nem vittem el mert lakásba nem akartam cicát. Pár hét múlva ismét ugyanott ugyanez a szitu.El telt szintén pár hét és már nem volt szivem ott hagyni mert ahogy szaladt hozzám majdnem elcspta egy kamion. Haza hoztuk a férjemmel. Elvittük dokihoz sajnos nagyon rossz állapotban volt a füle tele parazitákkal amit véresre mart. Beoltattuk megkapott mindent amire szüksége volt. A jóság nem maradt viszonzatlanul. Tele van szeretettel. Egyformán adja a szeretetet mindenkinek. Bújik dorombol nagyon hálás. Már hízik jól van.. Amikor hozzánk került a bordái látszottak annyira alul táplált volt. Nagyon jó érzés hogy mentettem egy állatot és az hogy ennyire meghálálta és hálás a gondoskodásért... Ő választott minket.. Gondoltam leírom ezt a kis történetet mert nem mindenapi a találkozásunk ezzel a kiscicával. :)
2018. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jól tetted, utolsó, örülök! Sok örömöt kívánok a cicához!
2018. jún. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem a kérdésre válaszoltál
2018. jún. 4. 09:10
 8/12 anonim válasza:
Ez a macska ennyire ügyes és okos.. Itt a válasz... ☺
2018. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert vacak a kérdés. Mi az, hogy hogy lehet ilyen ügyes? Egyszerűen csak nem fél a roombától, ezért nem zavartatta magát a konfliktusrendezésben:) ez nem ügyesség, hanem megszokás kérdése.
2018. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de az h a hátsó lába ilyen finommechanikai mozgással van megáldva h pont annyi szögben téríti el a robotot h ne menjen neki mindezt úgy h oda se néz az elképesztő
2018. jún. 4. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!