Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ötleteket kérek szomszéd...

Ötleteket kérek szomszéd macska távol tartásához?

Figyelt kérdés
Mindig átjár és odasz@arik rendszeresen,mindent összejárkál,tele még a fal is lábnyommal,ahogy az ablakpárkányról ugrál le. A sz@rt visszaszolgáltatom a kedves gazdinak mindig,de a macskát szeretném valahogy végleg elijeszteni.
2020. febr. 18. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen sipolo riasztok barkács es elektronikai boltokban.

Vagy kutya.

2020. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Itt egy működő módszer, esetleg próbáld ki te is:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__10165916-a-..

2020. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Élvefogó csapda, ha szomszéd keresi, majd visszaadod, addig sem kártékonykodik.

Továbbá közölheted vele, hogy legközelebb a menhelyre viszed, talált állatként!

2020. febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat,ment a zöld. Kutya van de szobában tartva,mert kis öleb.Ha kimegy üldözi, de a fránya macsek éjjel visszajön. Mind jó ötlet ki is próbálom őket. Köszönöm.
2020. febr. 18. 09:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd mellesleg jogszabályt sért, ezt jelezheted neki.
2020. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez is tervben van,de attól tartok nem fogja megérteni sajnos :( Köszönöm a tanácsot, egy próbát megér.
2020. febr. 18. 11:00
 7/12 legion ***** válasza:
43%
Hova brunyal a macska? OK elassak mindig.
2020. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
jelezted már a szomszédnak?
2020. febr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudod. Ugyanúgy visszajár majd.

Az én szomszédomé is ilyen. Már megdobtam kaviccsal, cipővel erősen mégse takarodik el.

A szomszéd meg lesz4rja. Nem ad neki enni se, mert "a macska egerészésre való".. Átjár mindenhova lopni, szrni, hugyozni.


Az egyiket régebben elvitettem menhelyesekkel, lett új gazdija is.

Ez viszont vad, nem tudták befogni.

2020. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, elássák...az ősszel olyan lelkesen ástak a tulipán ágyásban, hogy mind kiásták a frissen elültetett tulipánhagymákat. Akkor megraktam rózsaágakkal a tetejét, na az szúrta a tappancsukat, nem mentek oda többet.


Azóta a fűbe szarnak, na ott nem ássák el. Tíz(!) macskája van a szomszédnak, és 3 kutyája, az ő udvara döngölt föld. Naná, hogy imádnak átjönni a friss ágyásba, és a szépen tartott gyepre.


És igen, én szóltam a szomszédnak. Azóta nem is köszön. Sehogy sem érti, hogy hogyan lehet fontosabb egy tulipánágyás, vagy a gyep, mint az ő imádott, mentett állatai. Szerinte én vagyok a rosszindulatú és érzéketlen.

2020. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!