Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiléptem a hazból és a szomszé...

Kiléptem a hazból és a szomszéd macskája ott ült. És véletlen fáléptem a farkára. Szerintetek lett baja? Mert nagyon sajnálom.

Figyelt kérdés

2019. máj. 1. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak ráléptél, akkor nem valószínű. Kb olyan mintha egy másik ember rálépne a lábadra.
2019. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó :)
2019. máj. 1. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Hol léptél rá? Mert minél közelebb a fenekéhez, annál veszélyesebb. De valszeg nincs baja
2019. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány hány kiló vagy? Ha 100kilósan ráléptél a farkára, akkor el is törhetett. De gondolom nem ez a helyzet :) Biztosan fájt neki, ahogy neked is fájna, ha valaki a lábadra lépne. Ha nyomaszt a dolog vehetesz neki jutalomfalatkát a boltban.
2019. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha megsérült volna, akkor arról tudnál.


Üvöltött volna szegény, ha törik a csontja.


Amúgy ilyenkor ha azonnal "bocsánatot kérsz", azaz simogatod, halkan szólsz hozzá, akkor rájön hogy véletlen volt és instant megbocsát.

2019. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is rengetegszer ráléptem véletlenül a macskánk farkára, gyakorlatilag szinte "ő" kért bocsánatot, hogy láb alatt volt.
2019. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én véletlenül autóajtót csaptam rá a macska farkára egyszer (ott volt, ahol nem kellett volna neki), rémes hangott adott ki (a macska, nem az ajtó), de nem lett baja. Viszont utána nem kóricált többet az autó körül láb alatt...
2019. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!