Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnék bolhát írtani...

Hogyan tudnék bolhát írtani házilag?

Figyelt kérdés
van 2 macskám, akik tele vannak bolhával és jó pár bolha írtót próbáltunk, de nem mindegyik vált be.. és amik meg beváltak arra most nincs pénzünk, szóval van valami házi módszer, amit lehetőleg olcsón ellehet végezni? Folyamatosan van rajtuk bolhaírtó nyakörv, de nem segít semmit.
2010. júl. 23. 19:48
 1/3 presitsné válasza:
Szia probáltad a sampont is?vedd le addig a nyakörvet roluk fürdesd meg tedd vissza az olcso is hatásos ahol a legtöbször tartozkodnak azt a helyet is sikáld jol fel hypos vizel
2010. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az én cicámba is nagyon sok a bolha. Elmentem a gazdi boltba és ajánlottak nekem is kis " szérumot" ((nemtudom mi a neve)). Le kell törni a tetejét és felhígitani 1 l vízbe, megfürdetni a cicákat és azután szivaccsal rájuk nyomogatni:)még a bolha petét is kiírtja, csak el ne felejtsétek a házat is bolha mentesíteni ((nekem is ez volt a baj h azt elfelejtettem)). 375Ft itt vidéken. De úgy tudom patikába is lehet venni.
2010. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mikor az én cicám bolhás volt, valami fújós, légyirtó-szerű bolhairtót vettem. Az ára nem volt vészes, a cica is 'tiszta' lett, viszont azóta retteg a parfümöktől, légfrissítőktől, dezodoroktól, tejszínhaboktól.... Szóval mindentől, ami fúj:)


A nyakörv nálunk nem használt. A nyakánál volt a legtöbb bolha, pedig havonta cseréltük a nyakörvet, amit elvileg 3 havonta kell...

2010. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!