Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap vettem észre, hogy a 6...

Tegnap vettem észre, hogy a 6 éves ivartalanított fiú macskámnak a bal szeme fehéren váladékozik és hunyorít. Kamilla tea hatásos lenne?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még vele ilyen baj, féreg elleni oltást is kap, nem bóklászik el, nem verekszik, de lehet valamelyik másik macska belekapott a szemébe vagy nem tudom hisz csak az egyik szeme olyan..

Nagyon megijedtem.. Mások cicájának is volt ilyen problémája?

A helyi állatorvosunk ilyenkor nem rendel..



2020. febr. 22. 06:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Persze, értem én bár itt taxi sincs plusz az állatorvos sem jár már ki házhoz.. megoldom valahogy.
2020. febr. 22. 13:26
 12/15 anonim ***** válasza:
23%
Hol laksz? Az erdő közepén? Én rengeteget járok vidéken és mindenhol van taxi. :D
2020. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Csak hogy nem minden vidéki város egyforma, valamelyik elmaradottabb, erre nem gondoltál?:D

Túrkeve amúgy.

2020. febr. 22. 13:45
 14/15 anonim ***** válasza:
88%
Én láttam már többször is nálunk kisvárosi rendelőben, hogy a cicát plédbe takarva hozták, a kis feje volt kint, úgy nézelődött. De kisebb utazó táskában is hozták már. Aki orvoshoz akarja vinni a cicáját, annak nincs kifogás, megoldja mindenképp. Kamillatea azért nem jó mert nagyon kiszárítja a már amúgy is beteg szemét a cicának, és ez még tetőzik a bajra! Sima langyos vízzel töröld át neki óvatosan, többször cserélve a puha rongyot, de csak addig, míg nem juttok el az orvoshoz! Jobbulást a cicádnak!
2020. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Csak annyira félénk és bevadul idegenek közt, de megpróbálom és köszönöm!
2020. febr. 22. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!