Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen külső féregtelenítőt...

Milyen külső féregtelenítőt ajánlotok macskának? (kb.10 hónapos lesz most)

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Voltam boltban /állatgyógyszertár/ Frontline-ért. Nem volt, az eladó azt mondta, mar nem is túl hatasos. Ezt én is észrevettem, a betunkolt cicákon már 1 hónapon belül megint vettem észre bolhát. Advocate-ot ajanlott helyette. Ez szerintem nagyon jó, nálunk bevált! Ára kb u.a. mint a Frontline-nak, de bolha, bolhalarva, fülatka, meg belső élősködőkre is jó /kampósfereg, orsóféreg, szivfereg/, tehát nem kell külön féregtelenitőt adni a cicának. 2 tipusa van, kismacsnak /1-4 kg-ig/ es nagynak /4-8 kg-ig/. 1 honapig hatásos, én akkor adom a következőt, ha megint bolhát látok, vagy vakarja a fülét /több kinti-benti macs van/. Hasznalata ugyan az, mint a Frontliné, be kell tunkolni a nyakánál a szőr között. Csak ajánlani tudom!
2020. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Az az igazság nem tudom mi ez nála, de szerintem nem bolha. Néha, mikor fekszik, egészen véletlenül észre veszem, hogy a szőrében feketlik valami. Ilyen hosszúszerű valamit láttam benne, aztán amennyire engedi (mert valamikor egyáltalán nem) nézegetem, átnézem a szőrét, de nem látok semmit,de volt, hogy 1-2 x mejelent ez a hosszú valami. De nem ugrik, szerintem nem bolha lesz. Egyébként nem vakarózik, legalábbis nem gyakran. Egészségesnek néz ki a szőre is. Mi lehet ez, lehet szőrtüsző atka?
2020. márc. 2. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nezegesd meg a bundáját, a szőr tövében fekete homok-szerű izéket nem látsz? Pl. a fején, hasán? Mert ha ilyen van, az bizony bolhaszar! Úgy vettem észre, a bolha nem nagyon ugrál, ha a szőr között van, inkább elfut. Ügyesen, nedves ujjal el lehet kapni, ha vadászni van kedved, de szerintem az Advocat jó lenne neki! Minél előbb, mert ha bolha, a lakásban is el tud terjedni!
2020. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem látok olyat neki, szép tiszta amúgy a szőre meg a bőre is. Sajnos nála kivitelezhetetlen, hogy vadásszak rajta, mert még vad kicsit, nem engedi. Ok, kipróbálom ezt a szert, hátha jó lesz, köszi.
2020. márc. 2. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a Fipromax vált be.
2020. márc. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!