Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szégyeljem magam, hogy nem...

Szégyeljem magam, hogy nem Orijennel etetek?

Figyelt kérdés

Szégyen, hogy a macskáimat mem Orijennel, vagy más hasonló szuperprémium, csupán középkategóriás táppal etetem?


Ezek az összetevői: friss bárányhús, -máj, -tüdő (összesen: 30%); bárány fehérje, szárított (14 %); hamuszegény baromfi fehérje, szárított (14 %); rizs; kukorica; baromfizsír; hidrolizált baromfimáj; rozs, malátázott; szárított tojás; tengeri zooplankton, darált, őrölt (világítórák, 2,5 %); szárított sörélesztő (2,5 %); halliszt tengeri halakból; szőlőmag kivonat; azték zsályamag (1,3 %); szárított szentjánoskenyér-hüvely; nátrium-klorid; kálium-klorid; cikória inulin; szárított gyógynövények (összesen: 0,05 %; kamilla, ánizs, fagyöngy, kömény, encián)


Analitikai: fehérje 32 %; zsírtartalom 20 %; nyershamu 8,5 %; nyersrost 2,3 %; nedvesség 10 %; kálcium 1,4 %; foszfor 1,0 %; nátrium 0,4 %; magnézium 0,09 %


2020. márc. 3. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem, ez normális etetés. Inkább annak kéne szégyenkezni aki moslékkal meg tescos szarral eteti...
2020. márc. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Én tescos meg auchanos vagy mikor milyen konzervvel etetem a kutyát macskát. Na fene még mindig élnek és köszönik szépen jól vannak és egészségesek.
2020. márc. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
2. Nem is egyik napról a másikra lesz bajuk, hanem majd ha idősödnek, egyre több és súlyosabb bajuk lesz...
2020. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem, én se azzal etetek. Nincs is ez a márka egy állatos boltban sem a közelemben, netről meg csak nagy kiszerelést lehet rendelni, amit meg nem fogok..

Érzékeny a gyomra a macskámnak, a legtöbb kajától megy a hasa..

Hasonló árkategóriájú kaját veszek neki.


Az szégyelje magát aki Frieskies-t meg hasonló sz4rt ad a macskájának.

A legegészségtelenebb márka.

2020. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Miért kellett lepontozni a 2 est?

Mert olcsóbb talppal etet?


Én megvettem neki a szuper prémiumot, aztán fogja az egeret.

na és?

2020. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

És engem (1. válaszoló) miért is kellett lepontozni?

Mert normális tudok válaszolni és elítélem azokat akik nem tudják, hogy húst eszik a macska nem moslékot?

2020. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Senkit sem pontoztam le, de azt nem értem minek itélkeztek.

Van aki nem engedheti meg a szuper tápokat.


Viszont befogad egy kéz macskát, azokkal foglalkozik.

Jobb lenne ha kóborolnak az utcán férgesen eltört lábbal?

2020. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Én a macskás kategóriában minden kérdésnél tapasztalom ezt a nagy lepontozást. Vannak biztosan akik ezzel szórakoznak.
2020. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Mert az itteni válaszolók mind "fajtaszakértőek", akik moslékkal, esetleg semmivel, mert fog magának egeret, kinti tartással, és ivartalanítás nélkül tartja a macskáját, aztán meg sír a szája, hogy túl sok a kismacska, mit kezdjen velük?

Tisztelet a kivételnek, ami mindig van, szerencsére egyre nagyobb számban!

Kedves kérdező. Egyáltalán nem baj, ha nem csúcskategóriával etetsz, de azért figyelj, hogy nagyjából ezt a szintet tartsd, ha meg tudod engedni magadnak. A hosszútávú rossz minőség bajokhoz vezethet a későbbiekben. :( De a nyers etetést (BARF) is átgondolhatod, olvass utána, én úgy tudom anyagilag nem túl megterhelő (bár ugye kinek mi..)

2020. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem feltétlenül mindig a drága jelenti a jót!

Az összetevők alapján a táp rendben van.

A rizs, kukorica, rozs ami zavar. Én gabonamentessel etetek. Jelenleg a Purizont teszteljük, 1750 volt kilója, de eddig messze a legjobb illatú és ízű!

2020. márc. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!