Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya gazdik, akik Acanával,...

Kutya gazdik, akik Acanával, Orijennel, stb. etettek! Ki mennyit keres egy hónapban?

Figyelt kérdés
Én nem tudok kifizetni 15e Ft-ot egy összegben egy zsák tápért...
2010. ápr. 24. 16:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
65%
Ismerős a szitu...:(
2010. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
18%

jó nagy marha aki azzal etet...


Annyiért már megveszek egy élő állatot pl birkát amiből én is kajálok..


Nameg nem hinnném hogy ne anabolikus szteroidokkal lenne tele az a "drága" táp..

2010. ápr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
86%

Én Pro Pack táppal etetek,10 ezer ft/15 kg áron szerzem be.

80 ezer ft/hó a keresetem.3 hónapig elég kb.egy zsák táp,minden hónapban teszek félre rá.

2010. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
88%

minimálbéren vagyok, és nincs aki támogasson (csak hogy tisztázzuk)

de úgy gondolom, ezt még én is megtehetem, hogy jó minőségű táppal etessem a kutyámat. meg lehet oldani..egyszerűen csak előrébb helyezem a kutyát, mint bármilyen áhított tárgyat, vagy akármit...ennyit megérdemel az eb.

2010. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
75%
kimaradt: szóval nem csak a gazdagok etetik jobb minőségű tápokkal a kutyájukat, hanem azok is, akik bár sokszor nélkülöznek, de szeretik annyira a kutyát, hogy áldozatokat hozzanak érte, és bizonyos dolgoknál előbbre helyezzék.
2010. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:

Hát én szeretem, imádom a kutyámat, ápolom, fésülöm, sétáltatom minden nap, tanítom, mindig elviszem orvoshoz, amikor kell, Kiltixet is mindig kap.

75e Ft-ot keresek egy hónapban, és egy zsák táp 1 hónapig elég.

Mire lenne elég 60e Ft?

Kaja, rezsi, tisztálkodás, hopp elromlott a WC tartály, hopp ez, hopp az, kocsi (azt is basszus állandóan szerelőhöz kell vinni, plusz benzin és biztosítás), stb.

Én akárhogy is számolok, matekozok, nem fér bele jó táp.

És nem élek nagy lábon, utoljára kb. 2 hónapja ettem meg egy szem winny-s turórudit...

2010. ápr. 24. 20:29
 7/70 anonim ***** válasza:
Enyémek ettek Acanat de csontsoványra fogytak tőle. Most orijent esznek. Én még nem dolgozom, a szüleimnek átlag keresete van, nem túl sok, olyan 100 körül lehet. Viszont apám nem hajlandó fizetni a kutyára ilyen flancos dolgokat, úgyhogy csak anyám keresete számít... Csak azért mondom, mert igenis meg lehet oldani akkor is ha valaki nem milliomos. Igen én semmi mást nem kérek, csak kajára van szükségem meg ruhára, nem használok villanyt, a vizet is alig szóval...
2010. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
Hiába is mondják sokan,hogy akár hogy is meg lehet oldani...Ez nem igaz! Én szüleim pl. elveszítették a munkahelyüket,sőt válnak is,anyám kb. 30ezret kapott múlt hónapban összesen,kajára is kölcsön kellett kérni. Ja persze meg lehet oldani valahogy,talán lopjak,hogy a kutyám jó tápot egyen? Ne mondjátok már,hogy akárhogy is meg lehet oldani,ez butaság,nem mindenkinek megy jól...Azelőtt mi is megtehettük,de most nem.
2010. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:

sajna én nem tudom kifizetni ,,chappit használunk 15 kg-os csomagban vagy hogy mondják,az 1 honapig elég,nmetjuhászom van 1,5 éves.


meg persze hazikosztot is kap,hust fehérjegazdag kaját ,meg ilyesmiket,,a drága kajára nem telik,

de igy is jo formában van,,mindennap séta,futás,foglalkozok vele,

de lehet meg se enné ezt az acanát,meg orijen-nevü kajákat,

érdekes,

régebben anyám amikor fiatal volt,mindenki moslékon etette a kutyájat,és akkor sem volt semmi bajuk a kutyáknak!!!!!

ezt csak megemlitem,a hasonlitás miatt,

2010. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
74%

Régebben senkit nem érdekelt a kutya,meg sokszor az embereknek sem jutott jó minőségű étel.Ha elpusztult a kutya,volt a szomszédnál másik.

A chappy több bajt csinálhat a kutyádnak,mint amennyit ér,akkor miből fogsz költeni rá?Tele van gabonával,vágóhídi hulladékkal,színezőanyaggal,ízesítővel,ez biztos,hogy nem tesz jót neki hosszú távon.


Kérdezőnek:ha az autódra jut,a jobb minőségű tápra nem?Egy autó fenntartása sokkal többe kerül,mint a kutya kajája,még ha a legdrágábbal eteted is.

Nekem jó a tömegközlkedés is,de a kutyám jó kaját eszik.

Kiszámoltátok már egyébként,hogy mikor főztök a kutyának,mennyi energia fogy?

Volt egyszer az ebugattábanegy kísérlet.Egy pasi megvett mindent a kutyájának a piacon,megfőzte,és mindennel együtt valamivel több,mint 400 ft-ra jött ki egy adag.

A szuperprémium táp napi etetési költsége meg kevesebb,mint 200 ft volt.

2010. ápr. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!