Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskát engednek szállítani...

Macskát engednek szállítani tâvolsági buszon hordozóban?

Figyelt kérdés
Sosem voltam még ilyen helyzetben, de hétvégén kerül hozzám egy kis kandúr. Autóm nincs, csak így tudom elhozni.
2020. márc. 4. 04:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána az adott társaság szabalyzazanal. Én úgy tudom, hogy lehet. Viszont nem lesz egyszerű, próbálj kevésbé zsúfolt járatot találni. Ne vedd ki, nehogy kiugorjon, de beszélj hozzá, lásson út közben.
2020. márc. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz utána, hogy mennyire nyávogós...

Azért egy busz út elég hosszú tud lenni. Én vittem már 25 órás busz úton is cicát(külföldre), de mindenféleképpen olyat, akit tudtam, hogy nem beszél közben, vagy csak keveset. Nem akarom sem a többieket zavarni, sem a sofőrt, és nem akarom, hogy ebből baj legyen. De egyébként engedik, belföldön is jártas buszosok vagyunk. :)

2020. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem engedik.

Kutyákat legalábbis gyakran látok távolsági buszon is, póráz, szájkosár nélkül.

2020. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehet vinni a szokásos járatokon, csak pár nagyon csicsás buszra nem engedik (BP-Szekszárd vonalon pl. szokott utazni egy kormi és egy cirmos is néha). Vonaton ingyenes, buszozni mi még nem voltunk.

Hordozóba kell tenni és kész. Papíron nem szabad kivenni az út alatt, de senki nem szól, ha fogod ölben vagy hámmal, hogy ne szaladjon el. Meg a kalauzok is szívódnak oda, hogy milyen cuki.. Természetesen az ülésre teszek plusz réteget, hátha megijed és becsurrant és ha sokan vannak, nem jöhet ki.

2020. márc. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megérkezett a cica, nem volt gond a szállításával. Aludt végig. Nagyon jó kismacska volt a buszon. 🙂
2020. márc. 8. 07:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök!!! Sok boldog cicás évet!
2020. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Remélem sokáig úgy lesz a gyönyörű kiskandúrral. 🙂
2020. márc. 8. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!