Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mindenhol macskaszőr. Vedlést...

Mindenhol macskaszőr. Vedlést hogyan éljük túl?

Figyelt kérdés

7cica vedlik😊

Kint a kertben átfesulom, erre bent a lakásban 3 marék szőrt kivakar pluszban.


2020. márc. 8. 14:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jah, és a bundájuk egyre szebb, dúsabb😊😊
2020. márc. 8. 14:43
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Az állat sajnos ezzel jár.. a macska meg kb.folyamatosan vedlik. Több takarítás mást nem tudsz. Nálunk kutyaszőr van de aki bent tart állatot azt nem zavarja különölösebben. Ha csak nem olyat tartasz persze ami nem hullajtja a szőrét annyira.
2020. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Még a furminátor nevű cuccot érdemes beszerezni,azzal sokkal több szőrt ki lehet szedni mint sima fésüléssel. Fresnapsban is lehet kapni de mi.neten rendeltük.
2020. márc. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Gyakori fésülés, mást nem nagyon tudsz tenni.
2020. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Na ezért vettem Devon rexet...Szőr ellen egy dolog van-a pucér vagy alig hullató macska.
2020. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aki meg lepontozta a hasznos válaszokat az sz..rjon sünt.
2020. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sugárzik az értelem a pontozó között.


A kérdés inkább vicces. Persze "bosszantó"

Befogadott macska család, akik a nyakamon maradtak. Kettő hosszúszőrű, 1vegyes, a többi sima házi macska. Születésükkor fel sem tűnt, mostanáig😊

2020. márc. 9. 17:09
 8/11 A kérdező kommentje:
A devon rex szegény olyan furcsa, kicsit csúnyácska elsőre, akkor már szfinx cica
2020. márc. 9. 17:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Tényleg sok a barom. :)

Cuki vagy,hogy gondoskodsz róluk. Zárójelben jegyzem meg,nekem soha többé bent macsek..ami nekem volt az is perzsa kevert volt, ráadásul hófehér.. minden mindig full szőr volt. De neked respect. :)

2020. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok a Devonos:). Több "alfaja" van, a legtöbb nagyon bájos arcú. A szfinx szerintem démonibb, plusz extra fur, hogy pucér :).
2020. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!