Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a macskámnak?

Mi lehet a baja a macskámnak?

Figyelt kérdés
Kb.1 hónapja mintha fogyatékos volna, vagy én nem tudom...folyamatosan oldalra van billentve a feje, és gyakran elesik arra az oldalára, meg van, hogy csak rázza a fejét. Nagyon ijedős lett. 2 éve született, eddig kifejezetten értelmes macska volt, jó képességekkel, most meg alig áll meg a lábán. Kérlek akinrk van valami ötlete, bátran mondja!

2020. márc. 17. 14:41
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudtok.
2020. márc. 19. 11:26
 12/26 anonim ***** válasza:
Csak annyit amit leírtál. Ha szeretnéd, hogy tájékozottabbak legyünk, és ne annyibból vonjunk le következtetéseket amennyit tudunk, akkor talán több információt kellene írnod mielőtt kirakod a kérdést.
2020. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Én csak tanácsot szerettem volna kérni. Tisztában vagyok vele, hogy orvoshoz kéne vinni, de a szüleim nem engednék, mert segíteni rajta már úgysem lehet, szerintem is agyvérzèse volt. Előtte volt 3 különböző állatunk, mindegyiknek amikor valami baja lett (genetikaiak voltak egyébként, meg a szomszéd mérgezése, mielőtt nekem ugranátok) elvittük orvoshoz. Mindig máshoz, volt, hogy egyiküket állatklinikára vuttük, naponta szúrták, nem olcsón. Félre lett kezelve. Tehát én már abszolút nem bízom az állatorvosok segítségében. A macskát majdnem születése óta èn neveltem, velem nőtt fel és szeret, és én is őt.

Eléggé fáj nekem anélkül is, hogy itt idiótáznátok. Azzal nem segítetek semmit sem.

És ezek a tünetei van, hogy jobbak, és vannak napok, amikor rosszabbak. A kölykével ugyanez volt, de ő így született, a szüleim azt mondták, hogy altassuk el, de én időért könyörögtem. Sokkal rosszabb volt a helyzete, mint az anyjának most. Alig bírta el a fejét, és folyton elesett, mégcsak járni is alig tudott. Az idők során megerősòtött, rendbejött, és mostanra ugyan olyan mint egy másik, átlagos macska.

Ez az egész.

Utálkozni lehet a tükörbe is, én csak tanácsot kértem...

2020. márc. 19. 12:54
 14/26 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

Akkor most kérlek olvasd el a kérdésed leírását úgy, mintha egy idegen ember kérdését olvasnád, akiről nem tudsz semmit, egyedül annyit amennyit itt leírt. Mi lenne a véleményed róla?

2020. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy rosszul hangzik, de én akkor sem így reagálnék, hanem inkább megkérném, hogy bővebben beszéljen róla. Undorodom attól, ahogy az emberek bántják egymást. 12-es, te meg értelmesnek tűnsz, köszönöm!♡
2020. márc. 19. 13:38
 16/26 anonim ***** válasza:

Így is felelőtlen vagy, hiába hárítassz...

Azért mert neked volt 2-3 negatív tapasztalatod állatorvossal, az nem reprezentál semmit.

Az állatorvos ért a macskához, ezt 5 év egyetem szavatolja, Te viszont nem tudsz semmit...

Tudod Te, hogy az állatorvosin hány 100+ oldalas szaknyelven íródott könyvet kell úgy megtanulni, hogy fejből vissza tudják mondani a hallgatók?


Te azon nyavajogsz, hogy bántanak az interneten, közben meg a macskád már több mint egy hónapja szenved!


A szüleid pedig idióták!

Minek tartotok állatot, ha nincs pénzetek?

És pluszban még minek kell szaporítani?

Ha az ivartalanítását sem tudjátok egy macskának kifizetni, akkor hogy akartok eltartani esetlegesen 12 macskát?

Vagy úgy terveztétek, hogy megölitek a kölyköket, vagy mi?


Amúgy az állatorvoshoz Te magad is elviheted az állatot, illetve Te nem, de a szüleid hitelt/részlet fizetést is kérhetnek az ellátására...

Ha nem mennek ebbe sem bele, akkor el tudod vinni állatvédő egyesületekhez, esetleg ki is tudod Őket hívni, vagy akár menhelyre is adhatod a macskát.

Ugyanis állatorvosi ellátását ilyen esetben, még ott is biztosítják...


Ha gyereked lesz, és lesz vele valami, és mondjuk nincs benzin, akkor azt sem viszed addig orvoshoz amíg nem lesz? Kelljen ahhoz várni akár egy hónapot is?

2020. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Erre inkább már nem írok semmit sem...
2020. márc. 19. 14:31
 18/26 A kérdező kommentje:
Reméltem, hogy lesz itt valaki, aki tud segíteni.
2020. márc. 19. 14:39
 19/26 anonim ***** válasza:
De miben segítsen?
2020. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Tényleg nem akarlak már bántani, de döbbenetes, hogy mennyire nem akarod vállalni a felelőséget...


Tudod én is követtem el állatok ellen bődületesen felelőtlen baromságokat, de én akkor még valószínüleg fiatalabb voltam mint Te most. 10-11 éves.

Mindenképpen szerettem volna kutyát, de nem néztem utána részletesen, hogy honnan kell szerezni.

A szüleim sem foglalkoztak az egésszel, de kierőszakoltam magamnak, szaporítótól vettünk kutyát tenyésztő helyett, aztán kínok között vesztette az életét.


Viszont tanultam az esetből és ma már tudom, hogy én is hibás voltam.

2020. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!