Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a franc ütött a macskámba?

Mi a franc ütött a macskámba?

Figyelt kérdés

Négy napja minden áldott nap arra jövök haza melóból, hogy szét van túrva néhány virágom földje. Eddig ilyen problémánk nem volt. A virágok az ablakpárkányon vannak, direkt úgy elrendezve, hogy a cica is elférjen mellettük és kilásson az ablakon. Ez egészen idáig tök jó kompromisszumként működött, cica nézhetett ki a fejéből ha akart, és a virágaim sem voltak leverve/megcsonkítva.

Hétfőn kezdődött, krátert ásott az egyik növényem földjébe és a párkány is be volt terítve. Feltakarítottam, gondoltam oké, egyszer elnézhető, a növény nem sérült. Másnap detto ugyanez. Fogtam magam, alaposan megöntöztem a virágokat, gondolván, hogy a nedves föld majd visszatartja, illetve alaposan kipucoltam és feltöltöttem a macskaalmot is, hátha annak az "állagával" volt baj, nem elég kaparható, nem lehet benne jól szobrászkodni vagy mittudomén.

Annyit értem el a fenti akciómmal, hogy a vizes földbe tapicskolt bele, amit utána végigkent a falon ahol fel és leugrik a párkányról, ráadásul még a nappalibútor kárpitjára is jutott belőle.

Nembaj gondoltam, ez történt tegnap, mától itthon leszek, csak este van egyedül a nappaliban, de olyankor meg nem szokott garázdálkodni. Reggel arra keltem, hogy ugyanaz várt mint az elmúlt napokban.

Szóval most a macskaalommal együtt kihajítottam a nappaliból, nem volt jobb ötletem.

Mi lehet a baja? Két éves, soha nem csinált ilyet. Jó, az is benne van a dologban, hogy decemberben költöztünk ide, addig nem fért hozzá a virágaimhoz, szóval ha akarta volna sem csinálhatta volna ezt. Viszont 4 hónapja itt lakunk, és egész eddig jól megvolt a növényekkel. Ötletem sincs mi a gondja. Szervi baj lehet? De az is mi? Az alom jelenleg is tiszta és használja is rendesen. Iszik, még többet is mint egy átlagos macska (úgy értem nem túl keveset, mint általában olvasni szoktam a macskákról), és kiköveteli magának ha épp véletlenül üres a vizes tál. Enni este 6kor kap, étvágya van, azzal sincs gond. Aktív, a szőre szép (csak vedlik ezerrel), beszélget, purrog, teljesen egészségesnek látszik. Ivartalan nőstény.

Megőrülök tőle...


2020. márc. 19. 09:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

...most talált egy nyamvadt alom golyót. Persze én nem látom most, hogy el akarom venni mielőtt megeszi! :D

A virágokat nap közben jelölte az arcával, majd ráharapott. Vagy hálóval lekeríted a növényeket vagy megválsz tőlük. Akár másik szobába, akár teljesen. és akkor telibe lettem harapva, amiért elvettem a járólapon olyan f...szán pattogó almot...

2020. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!