Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám. Haza fog jönni?

Eltűnt a cicám. Haza fog jönni?

Figyelt kérdés

10 hónapos kandúr cicám van, ivartalanított. A kertben szokott játszani, sosem megy el, elég félénk.

Viszont ma kora délután elment és lassan 4 órája fogalmunk sincs mi lehet vele.

Van ilyen esettel tapasztalatotok? Ugye haza fog jönni?😭😭



2020. márc. 20. 16:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ma hajnali 3kor hazajött épségben
2020. márc. 22. 16:27
 12/19 anonim válasza:
68%
Dejó....mondtam neked hazajön.
2020. márc. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hálistennek
2020. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Mivel kandúr így elég kevés esély van rá.A nőstények mindig haza jönnek,de a kandúrok szeretnek tovább álni.Sajnálom :(
2020. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Előző, olvasd már végig. Hazajött a cica.
2020. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Nekem tegnap tűnt el a kiscicám.(2021.02.21.)20.-ám Este 10körül kapott még enni aztán ki lett engedve mert kiakart menni. Még soha nem ment el. Még nincs egy éves. Kertes házban lakunk és kinti benti cica. Szerintetek ő haza jöhet még? Nagyon aggódok érte. Kiraktuk fb-re meg insta sztorimba is kiraktam hogy eltűnt. Segítsetek légyszi ő az első cicám és nagyon szeretem tegnap egész este sírtam már attól is ha arra gondoltam hogy úgy megsimogatnám....😭
2021. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16-os, ha ivaros, akkor lehet elment csajozni/pasizni, ha éhes lesz hazamegy. Ivartalanítani kellene!
2021. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
#17-es nőstény cica tudod majd fogjuk ivartalaníttani csak kell egy megbízható orvos mert ami itt van nem messze az nem nagyon az....az előbb voltam sétálni itt a környező utcákban de semmi 😔
2021. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
24%

Valószínűleg rám ment a fejére egy kocsi, széttépte egy kutya, vagy megijedt valamitől és olyan helyre beszorította magát ahova nem kellet volna és ott halt meg éhen...

Meg még sorolhatnám.

Annyi biztos, hogy sokat szenvedett.


De ne sírj, inkább ismerd fel, hogy Te nem szeretted azt az állatot, hiszen ha szeretted volna, nem teszed ezt vele...


És legközelebb tartsd be a törvényt és ne engedd ki, de az lenne a legjobb ha nem lenne legközelebb és nem tartanál állatot!

2021. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!