Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicám, haza fog még...

Eltűnt a cicám, haza fog még jönni szerintetek?

Figyelt kérdés

11 hetes kislánycicáról van szó, 5 napja lakik nálunk egyébként. Eddig is az eltűnés volt amúgy a kedvenc hobbija, ha egy pillanatra nem figyeltünk rá, már egyből nyoma is veszett, de egy órán belül mindig megtaláltuk valahol a ház környékén. Ma viszont valamikor este 5-6 között tűnt el, amikor egy pillanatra nem figyeltem oda rá, mert láttam, hogy üres a tálja és kibontottam neki pont a kedvenc kajáját és mikor visszanéztem, már nem volt sehol. Gondoltam biztos játszik valahol, de azért elindultam megkeresni és sehol nem találtam, de nem igazán keresgéltem, mert azt hittem, megint csak bújkál és nemsokára előjön, de azóta nincs meg :( Már kismilliószor végigjártuk a házat, minden kis zugba benéztünk, hátha ott van, meg a környéket is átnéztük, de semmi..A szüleim azt állították amúgy az eltűnése után kb. egy órával, hogy valahol a kert táján hallották nyávogni, de mire odaértek, már nem hallották és nem tudták beazonosítani se, merről jött a hangja..

Szerintetek valami baja eshetett? Van itt olyan, akinek az ilyen pici cicája eltűnt és végül előkerült?


2017. júl. 20. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekunk a multkor a benti cicank szokott ki. Hiaba hivtuk, kerestuk, nem talaltuk meg. Masnap magatol hazajott.
2017. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még elő kerülhet...ha ma estig sem jön az már nem jó.
2017. júl. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még simán előjöhet.Hagyjátok neki nyitva az ajtót és tegyetek ki kaját.

Viszont szerintem még kicsi és nem rég van nálatok, ajánlanám, hogy legalább pár hétig tartsátok bent a lakásba,utána kiszoktatni.

2017. júl. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi lett vele?Meglett?
2017. júl. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Ezért kell az új macskát mindig bent tartani a házban 1-2 hétig, hogy megszokjon titeket, és kiengedni is először csak felügyelettel.
2017. júl. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Meglett végül :) kiderült, hogy valòszinűleg a házban bújkál el valahol, mert este, mikor lefeküdtünk aludni, bezártuk az ajtókat és anya ennek ellenére gajnalban arra kelt fel, hogy a lábán mászkál a cica xd Pedig amúgy idebent is kerestük egy csomót, de nem jött elő DD:
2017. júl. 20. 11:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Anyám, én berosálok ezen a macskán XD Ma este felé megint eltűnt, de ezúttal nem kezdtem el keresgélni, mert rájöttem, hogy fölösleges, majd előjön, amikor kedve tartja, erre pár perce anya szólt, hogy meglett, ugyanis meghallotta, hogy a szobájukban lévő szekrény mögé bújkál be :D Mi meg itt halálra aggódtuk magunk miatta az elmúlt majdnem egy hétben xddd Mondjuk örülök azért neki, hogy a házon belül talált magának egy búvóhelyet, nem valamelyik szomszédba mászkál pl. át, ahol megtámadhatja valami kutya vagy összeverekedhet vele egy másik cica.
2017. júl. 21. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!