Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám eltűnt. :' ( Tegnap...

A cicám eltűnt. :' ( Tegnap este már nem láttam. (nőstény macska egy éves) Vissza fog szerintetek jönni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Macskák csavarognak sajna elég sokat. 1-2 nap még belefér. Ha éhes lesz, hazamegy. De persze az is előfordulhat hogy baja esett, bármi...de reméljük meg lesz.
2011. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A mi macskánk is van amikor nem jött vissza több napig.De mindig megkerült.


De nem vettél észre rajta vmi olyasmit például hoyg többet eszik, nőtt a hasa, egész nap szundizik.Mert a mi macskánk most vemhes és bármikor megellhet. Lehet hogy a tietek is az és akkor egy idegig nem fogod látni (max 1 hét)

2011. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-2 nap nem sok, még felesleges aggódnod. Egy hét múlva érdemes kérdezösködni a környéken, de azt majd apudék megteszik.
2011. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Így van, én értem,h mért írsz, várod a bíztatást,h és a tanácsokat.

Ha kertes és már előfordult, nem tudom, macskáknál pár nap bőven belefér, de persze sosem lehet tudni,h mi van.

Bizakodjunk..rem. te jobban jársz mint mamám, több mint egy hete nem tért már vissza...:(

Am. kertesbe vagy, vagy lakás?..és ki van ivartalanítva?

20/L

Üdv.

2011. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kertesbe,jövőhónapba akartuk beoltatni hogy ne lehessen vemhes,én semmi különöset nem észleltem nála ugyanolyan mint szokott lenni
2011. ápr. 27. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
előkerült??
2011. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen! Magyon örültem mikor reggel megláttam :) csak egy kicsi seb van a szeme alatt
2011. ápr. 29. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:
hála az égnek :)
2011. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!