Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok is egygazdás?

A ti cicátok is egygazdás?

Figyelt kérdés
4en vagyunk a háztartásban, mégis csak akkor kel fel a helyéről ha én is mozgósítom magam, végig kísér az egész lakáson még a fürdőszobába is. Ha más jön-megy még az ajtónyitásra sem reagál.
2020. ápr. 1. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A mienk ilyen. Bàr vsak ketten vagyunk és én vagyok az engedékenyebb, lehet ennek köszöhető
2020. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egyik igen. Ő engem jelölt ki gazdijának :D Köcsönösen szeretjük egymást. Szinte mindig a közelemben alszik, össze-vissza követ a házban, folyton nekem nyávog, rengeteget fekszik rajtam, ráadásul ha rácsapok 3x a combomra, és azt mondom neki, "Gazdihoz!", akkor beleül az ölembe dorombolni :D
2020. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem egy macsek van nálunk, mindenki más :)

Van egy, aki mindenkit kedvel (úgy nagyjából :D), de ugyanakkor anyukám a kedvence, le sem száll róla

A többiek is jobban bújnak hozzánk (mármint anyukámhoz meg hozzám), mint a család többi tagjához, de ha egy számukra idegen ember jön, és szeretgeti, le sem lehet róla vakarni

2020. ápr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nem teljesen de megvan a határozott kedvence.

Mikor elhoztuk (talált kiscica, hirtelen elhatározás) apa úgy volt vele hogy "engem nem érdekel hozzátok ha akarjátok de én megleszek macska nélkül" aha... ő a büdös dög kedvence :D

Mi nem is igazán érdekeljük, szereti a társaságot de nem egy kifejezetten bújós macska, ha meg apa számítógépezik 90%-ban a lába mellett ott fetreng vagy a székében alszik, az ágyban is az ő helyén szeret aludni, tőle kér kaját is már csak. Mondjuk apát néha elkapom ahogy ölelgeti a macskát és beszél hozzá aztán ha észrevesz teátrálisan lerakja hogy "fujj menj innen büdös dög" :D

2020. ápr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!