Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kell Ivartalanitási...

Hogyan kell Ivartalanitási kötelezettségről szerződést írni? Ezt hol kéne kinyomtatni? Kell rá állatorvostól pecsét vagy bármi? Ha igen ez mennyibe kerül? Azzonal megkapom?

Figyelt kérdés

Van egy macska akit az utcáról mentettem de csak átmenetileg tudtam be fogadni.

A leendő gazdival viszont szeretnék egy olyan megállapodást kötni ami azt biztosítja, hogy Ivartalanitást és az oltásokat be adja neki es benti tartást biztosít számára.



#feltétel #szerződés #írni #Ivartalanitási #kötelezettségről
2020. ápr. 2. 18:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

10.-nek.


6. vagyok.


Miért lenne primitívség?


1.: Hogyan ellenőrzöd? Nem vagyok köteles beengedni, és nincs jogod bejönni a birtokomra.

2.: Szerinted tényleg van olyan törvény, ami előírja, hogy az egészséges állatomat operáltassam? Ilyen csak a harci fajtáknál van.

3.: Perelsz? Oké, én meg közlöm, hogy az állat elpusztult. Ezek után nem fognak házkutatásit adni, hogy megkeressék a saját tulajdonomat, a saját birtokomon.


>:)

2020. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jézusom.
2020. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Remélem soha, senkitől nem fogsz macskát kapni.
2020. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

És kedves #6-os ezt nyíltan így közli is a menhellyel/tenyésztővel is? "nincsen jogod megnézni ám nem kell beengednelek nem kötelezhetsz hogy egy egészséget állatot operáltassak" mert ha igen remélem nincsenek nagy reményei a felelős helyről állatszerzéssel kapcsolatban.

Amúgy meg ahhoz van joguk ami a szerződésben van, amit te aláírsz ennek tudatában.

2020. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!