Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megtarthatom a hozzám ételért...

Megtarthatom a hozzám ételért bekléredzkedő macskát? Egész nap itt van, van, hogy itt is alszik a teraszon

Figyelt kérdés

Egyik nap reggel kint ügyködtem a kertben és odajött egy szép fekete cicae nyávogott, meg minden, aztán nézem, 6 óra múlva sem tágított. bementem a házba, és követett, ott cikázott a lábaimnál. Mivel már sötét volt gondoltam, hogy ha ezt akarod, ám legyen, egy kis szalámiszeletet kidobtam neki, egyből megette és feltámaszkodva nyávogott az ablaknál.


Már 2 hete az ideje 99%-át itt tölti. Ha beengedem és gondozom, akkor megtarthatom? vagy va nerre valami szabályzat? Hírdetést nem kell feladni, mint talál macska? A gyerekek nagyon nagyon szeretnének egy macskát. Még azelőtt, hogy idejött volna.


Eltudom tartani, azzal nem lesz gond, csak az, hogy megtarthatom-e...


2020. ápr. 4. 11:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha az a macska az övé, de nálad jobb helye lenne SE tarthatod meg ha chip szerint más a gazdája. Állatorvos meg tudja nézni, meg egyre több benzinkút is.
2020. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van gazdája és nem mond le róla, akkor nem tarthatod meg. Azt meg nem tudhatod, hogy hogy érzi magát, vagy miért csata gólt el, mert lehet gondol egyet és 2 nap múlva más kertjében élvezkedik.
2020. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Természetesen nem arra gondoltam, hogy az én cicám került hozzád, hanem arra, hogy talán miatta is ugyanígy aggódik valaki és keresi.
2020. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!