Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy cicát. Megtarthat...

Találtam egy cicát. Megtarthatom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pár napja mentem a McDonalds-ba, és visszafele találtam egy nagyon szép kalikó (háromszínű) cicát. Szegény sovány, kullancsos és valószínűleg férges is :/ A családom macskabarát, épp beszereznénk egyet az elkóborolt cicánk helyére. Álmomban láttam egy hasonló macskát, és róla neveztem el ezt is: Kleopátra. Kiszedtem belőle néhány kullancsot, még a kajám felét is elkéregette. :) Már lehetett anyuka, mert nagyok a cicijei (viszont kiscicákat nem találtam, akárhogy keresem őket azon a helyen 1 hete). Nagyon barátságos, dorombol, és hihetetlenül erősen dörgöli magát hozzám. :) Szerintem meg fogom őt tartani, mert látszik az állapotán, hogy kóbor. Természetesen majd kezeltetnénk az állatorvossal. Nektek mi a véleményetek, hazavigyem?

2017. aug. 19. 02:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hazaviheted, de ha nedvesek az emlői akkor valószínű szoptat, tehát valami rejtekhelyen kiscicái is lehetnek.
2017. aug. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Macskabarát családba, pont egy másik cica helyére?

Hát, hogy a fenébe ne?:DD

Jobb is befogadni egy kóbor cicát, mint újat venni. Gondolj bele, lényegében megszépíted az életét...:)

A kiscicákról pedig annyit, hogy próbáld meg kifigyelni az anyjukat, hogy hova megy, -amíg nem lát téged- mert ahogy előttem is írták, valószínűleg el vannak dugva valahova, ha vannak.

2017. aug. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos szoptat, a kiscicái nélkül ne vidd haza, mert akkor nem maradnak életben. Gondolom jól elrejtette őket, próbáld meg figyelni hogy hova jár hozzájuk, és kövesd.
2017. aug. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké, akkor majd figyelem Kleót! :) Viszek neki majd enni is.
2017. aug. 19. 03:19
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

A mellein elég jól látni ha szoptat.

Legalábbis az enyémeknél jól látni,meg nagyobbak is a melleik meg mivel feh3r a szőrük ezért látszik a tej a cicik körül.:)

Figyelgesd egy darabig de akár elviheted orvoshoz is aztán n3zze meg szoptat e meg rakja rendbe.Ha szoptat akkor visszaviszed oda és vársz,eteted,figyelgeted.Ha megvannak a kicsi akkor őket is felpakolod aztán viheted haza az egész familit.:)

2017. aug. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Volt már pár dolgom Kóbor cicákkal, Igen nehéz megfogni őket, nemhogy még bújjon is hozzám. Szóval szerintem van gazdája. A kicsinyei is ott lehetnek, kérdezz körbe ott, vagy inkább lessed ki hova megy, ha nem ivartalanítatták és ilyen rossz állapotban találtad meg akkor az is elképzelhető hogy a kicsinyei már nem élnek. Szóval én befogadnám A helyedben és felelőseb gazdija lennék az elözötöl.
2017. aug. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg van három kiscica, viszont már elég nagyocskák. Kis vadócok, csak a hosszú szőrűt tudtam megsimogatni. :) Amúgy valamiért nem szereti őket az anyukájuk, mikor odajöttek enni, elkergette őket... Lehetséges, hogy le akarja őket szoktatni a szopizásról?
2017. aug. 19. 22:24
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Hát azt hiszem, elég ideges lennék, ha a kijáró cicaemar valakii össze szedné az utcán, azért mert kedves és szép.. Nem illik lopni, és a jószándék sem ad felmentést.
2017. aug. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: ha te is igy gondoskodsz a macskádról akkor jobb helye lesz máshol


A kérdező írta hogy sovány és kullancsos is.

Ha lenne gazdája szerinted igy nézne ki?


Kérdező:kérdezz körbe ott azért,bár nem hinném hogy lesz gazdája,ha nincs akkor vidd haza őket


(Nekem lopták már el az egyik kinti macskám 2 honaposan,aztán 5 honaposan előkerült,megtalálták,visszahozták,söréttel az oldalában.Azóta benti lett és boldog hogy itthon van.)

2017. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!