Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szisztok! Felnott kandur...

Szisztok! Felnott kandur cicam fergeket uritett tehat ferges, az allatorvosnal vettem neki cestal tablettat tegnap delutan es beadtam neki igaz nehezen kettetort, megolvadt egy kicsit de ket reszletben lenyelte, szerintetek lesz hatasa?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Advocate cicának való csepp jobb, mert a bélférgességet is megszünteti, de nem kell megetetni vele. A nyakszirtjére nyomod a tubus tartalmát, a szőr tövére, azt félrehúzva de ne masszírozd bele! Vigyázz, nehogy kutyának valót vegyél, meg is ölheti, ha nem macskának valót kap. Felszívódik a bőréről a szervezetébe. Itt olvasd el, mit tud a csepp: [link]
2020. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előbb várd meg, míg a tabletta hatása elmúlik, ne vele párhuzamosan csepegtess rá Advocate-et.
2020. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem 2 hét múlva ismételd meg a kezelést, ha ennyire férges volt!


Én egyébként úgy tudom, hogy ebből a cseppből a kutya sem baj, ha elosztod, tehát ha rárakod szerencsétlen 5 kilós macskára a 25 kilós kutyára valót, akkor belehalhat. De ha csak az ötödét, akkor ugyanaz! Mindenesetre macskásat vegyél, de a hatóanyag ugyanaz!


Amúgy egy féreghajtó nem drága, van amúgy paszat is, amit a szájába kell nyomni! Vagy a kajájába keverni, állítólag szalonna ízű! Tablettát kínszenvedés beadni, enyém is kiköpi, addig kell összeszorítani a száját, amíg nem nyel egyet, ha lenyelte, elvileg hat! Vagy összetöröd és alutasakba, vagy konzervbe kevered!

De ha nagyon nem megy, akkor vidd el állatorvoshoz, aztán cagy beadja, vagy benyom neki egy injekciót, aztán kész!


2 hét múlva meg mindenképpen ismételd meg, ha ennyire férges volt!


Utána meg ugyanúgy megférgesedhet újra, mert az csak kezelei, nem megelőzi, ezert 2-3 havonta érdemes nekik adni! Szerintem amúgy egértől is megférgesednek....

2020. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*paszta


[link]


Állatorvosnál 2500 körül van. Egyébként ez többször is jó, aszem 20-25 kilónyi adag.

Vagy ha van több macska!


Az még kimaradt, hogy ha van TÖBB MACSKA, AKKOR EGYSZERRE LE KELL KEZELNI ŐKET! Ha van kutya, akkor azt is! Meg ha almozod, akkor a fertőzött bélsárt összegyűjteni és megsemmísiteni!


Sok mindentől kaphatják, nekem rohadtul elegem van a férgekből... De ha szoba macska, te is beviheted a talpadon, vagy a kajától esetleg... Ha meg kijárós, akkor gyakorlatilag bárhol!

2020. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 Miért vagyok lepontozva?
2020. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

Ja, mert azt írtam, hogy full ugyanaz a hatóanyag a kutya meg macska cseppnek? Ezt állatorvos mondta, meg igaz is! Nyilván valóan a kutyáknak méretarányosan több lesz benne, ami egy kistestű macskának halálos. Egyébként a 4kg-os kuytam, eg a mcsak full ugyanaz! De én is azt mondom, hogy vegyen macskásat, ne így spóroljon, de igaz! Meg ezt nem is kehet eltenni, ha felbontja, megromlik!


Hülyeséget nem írtam és nem is akarok írni!

2020. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!