Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 napja el kellett altatnunk...

3 napja el kellett altatnunk a cicánkat, mert állati koronavírusban szenvedett. Neki van egy testvére (Többi lent) Veletek volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Szóval van egy testvére, aki még semmit sem sejt, nem tűnik fel neki, hogy nincs itt a másik cica (mindketten kinti cicák voltak,de nagyon jó viszonyban voltak). És attól félek, hogy hogyha észreveszi, akkor nagyon lehangolt lesz, és nem lehet majd felvidítani. Lehetséges ez? Veletek volt már hasonló? Ha igen, nektek hogy viselte a macskátok?

2020. ápr. 18. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Azt kezelik, nem altatnak miatta...

Kamu

2020. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Szia

Nekem 2 éve pusztult el a cicám mert megmérgezték és a szemem előtt haldoklott es a doki se tudott sokat segíteni.Neki volt még 4 tesója és ugye az anyukája akik a mai napig hiányolják mert nem ugyan azok a macskák mint régen.Ők ilyen kinti és benti cicák is.

2020. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És ezért miért kellett elaltatni?

A koronavirus csak akkor gond, ha mutalodik FIP-pé, addig boldogan él a cica vele. Bár én bent tartottam, és 18 evesen hunyt el úgy, hogy 1 éves korában derült ki a corona! Nem normális se az orvos, se a gazdi, ha ennyi miatt elaltat egy makk egészséges macskát.

Valószínűleg a testvére is koronavirusos, mert ha az anyuka az volt, átadja a kölyköknek is. De leginkább ürülékkel terjed.

Ajánlom, hogy olvass utána, és keress normális gazdit a macskádnak. :)

2020. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ugye azt tudjátok, hogy az állati koronavítus minden egyes cicában ott van, ezzel együtt születnek, csak valaki legyőzi, valaki nem. A mi macskánk szenvedett, és mozogni sem tudott már. Az orvos is mondta, hogy 2 hétig élt volna még, de azt is szenvedve. Szerintem te is ezt választottad volna a helyünkben. Olvass utána te, ne pedig feleslegesen írd a baromságaidat. Normális választ vártam, nem azt, hogy kioktass. Köszönöm.
2020. ápr. 28. 03:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen ki fogok találni egy ilyet... Nem lehetett már rajta segíteni, a kezelés folytatása felesleges lett volna.
2020. ápr. 28. 03:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Okés, kérek egy tudományos forrást arra, hogy minden kismacskaban benne van a coronavirus. Érdekel, mert erről nem hallottam még.

Egyébként meg akkor FIP-be halt bele, mert mutalodott a coronavirus. Sima coronába nem halnak bele.

2020. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!