Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mondókázik tesóm a...

Miért mondókázik tesóm a macskának?

Figyelt kérdés
Tesóm rendszeresen mondókázik énekel a macskának főleg játék közben. Tesómra rendszeresen felugrál a macskája. Sokat játszanak, de szerintem a macska figyelemfüggő. Miért kell benne megerősíteni a fontoskodást ezzel az ovis dologgal? A macska annyira középpontban érzi magát, hogy tesómmal is alszik. Tesóm dicséri a macska rendbontását nyávogását. Hogyan neveljem meg?

2020. ápr. 22. 20:05
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
92%

Lol

Én cifrább dolgokat is mondok pedig én a hörcsögömmel szoktam társalogni :D

2020. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Akkor normális, hogy felségednek szólítja? Tbbet költ rá mint a családra.
2020. ápr. 22. 21:17
 13/35 anonim ***** válasza:
95%

Mert macskát szeretni és dögönyözni jó dolog. A barátságos macska is szereti, ha szeretik, szóval ez az eszményi "win-win" helyzet. A macskabarátok előtt ez nyilvánvaló. A nem-macskabarát meg csak annyit lát, hogy a kölök megint mondókázik annak a hülye macskának :)


[link]

Hát, ha ebből egy keveset is örökölt, akkor mindig lesz program :)

2020. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
A természete, hogy mint egy arisztokratának. Mindig morog ha eszik. Nem válogatós. De a dögnyözést csak tesómtól fogadja el, a többi családtaggal nem foglalkozik,
2020. ápr. 22. 21:23
 15/35 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy te egy kicsit féltékeny a cicára? Szerintem inkább ez fura, hogy téged ilyen apróságok ennyire zavarnak.
2020. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Nem csak nekem furcsa. Macskabútor külön cuccok. A kaja is kívánságra. rendszeresen sétáltatja. Amikor ellene szóltam akkor az volt a válasz, hogy többet keres mint én. Volt egy fotózáson meg versenyeken.
2020. ápr. 22. 21:33
 17/35 anonim ***** válasza:
96%
Közöd?
2020. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
96%
Az én terroristám is elvárja a beszélgetést. Az mindegy mit mondok, a lényeg a viselkedésem és a hangsúlyom. Az is fontos, ki beszél hozzá. A tesódnál érzi a szeretetet és feltétel nélküli bizalmat szavazott a tesódnak.
2020. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
97%
És tényleg féltékeny a macskára, hát meghalok. Azt hittem, ilyen csak a könyvekben van.
2020. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
96%

Macskának kell macskabútor meg külön cuccok. De most neked ez miért fáj, hogy a tesód vesz nekik macskás dolgokat? Mit szeretnél, vegyen neked valamit abból a pénzből? Dolgozik, ő kereste.. arra költi, amire akarja. Majd ha neked is lesz kereseted (nem erült ki hány évesek vagytok), akkor majd te is veszel magadnak, amit akarsz.


26N

2020. ápr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!