Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mondókázik tesóm a...

Miért mondókázik tesóm a macskának?

Figyelt kérdés
Tesóm rendszeresen mondókázik énekel a macskának főleg játék közben. Tesómra rendszeresen felugrál a macskája. Sokat játszanak, de szerintem a macska figyelemfüggő. Miért kell benne megerősíteni a fontoskodást ezzel az ovis dologgal? A macska annyira középpontban érzi magát, hogy tesómmal is alszik. Tesóm dicséri a macska rendbontását nyávogását. Hogyan neveljem meg?

2020. ápr. 22. 20:05
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Tanulok
2020. ápr. 28. 20:15
 32/35 anonim ***** válasza:
88%
Még mindig nem tetted túl magad rajta? :D
2020. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom, az itt hozzászólók felfogják, hogy egy hülye macskáról van szó?
2020. máj. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 nnnnffff válasza:
91%
Szerintem az teljesen normális, hogy a tesvéred ennyire törődik a cicával, nekünk is van cicánk és én is ugyanazt csinálom a kismacsekkal. a cicák mindig ahoz a személyhez szoknak hozzá akiktől a legtöbb szeretetet és törődést kapja amit utána el is vár. És nemmellesleg egy kicsit irigynek is érezzlek a tesvéred és a macska kapcsolatára, ha te is elkezdesz egyre többet foglalkozni a macskával akkor te is át fogod érezni
2020. máj. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
91%

" te seggedből süt nap" XD Bexarok!


Amúgy nem értek egyet a kérdezővel, had' tegyen már tesód azt a macskájával, amit akar.

Tudtad, hogy egy állat közelsége és a vele való különleges kapocs jótékonyan hat a szervezetre? Tesód boldog, inkább örülnél neki. Te nem akarnál semmiféle állatot? Ugyan így bánnál te is a dédelgetett kis kedvenceddel.

2020. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!