Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek mi vált be macskák ellen?

Kinek mi vált be macskák ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Füvesítettem a hátsó kertet, plusz mögötte van leválasztva a veteményes, így a kutyák jelenleg nem tudnak hátramenni, ameddig a fű ki nem jön rendesen.


Viszont azóta a szomszédok macskái ide járnak nyaralni hozzám. Teleszarják a veteményest, hemperegnek a fűmagban, terrorizálják a madarakat az itatónál és a már meglévő fűre okádják ki a szőrcsomókat.


Az "én kerítésem" 2 méter magas, azon nem jutnak át, viszont a hátsó szomszédból és a másik oldalról simán.


Kezdem baromira unni, hogy amikor gazolom a veteményest, akkor mindig belenyúlok a szarba (kesztyűvel). Már szóltam, de csak nevettek, hogy "háát ilyenek a macskák." Nem, nem ilyenek. Nekem is van 2 benti, szóval tudom, hogy nem normális, hogy a kertembe járnak óbégatni és dugni, plusz ide jönnek hányni és vécézni.


Mondtam neki, hogy átrakom a kutyáimat a kerítésen szarni, végülis ugyanaz a kettő. Azóta átdobálom neki a macskaszart amit találok, de valahogy ez sem hozott eredményt.


A kutyáim egy helyre járnak, plusz napi 2x összeszedem, mert az 1 éves gyerek totyog a kertben és feltételezem a macskái féreghajtva meg oltva sincsenek.


Mi a megoldás? Van mozgásérzékelős locsoló? Használ? Macskariasztó? Az nem zavarja a kutyákat?


A múltkor az egyik beleesett a medencébe (leszedtem a tetejét hogy kitakarítsam), alig bírtam kiszedni, mert fújt meg karmolt...kezd nagyon elegem lenni. 😡


Szóval bármilyen tanácsnak örülnék...


2020. ápr. 23. 08:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
De ez nem sebzi meg a madarakat is? A macskát sem szeretném bántani. 😐
2020. ápr. 23. 12:52
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak tipp, de lehet benne hasznos:

[link]

2020. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!