Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Használhatok Frontline combót...

Használhatok Frontline combót macskaaids-es cicára?

Figyelt kérdés
Szegénykém már eléggé le van gyengülve és úgy tudom, beteg cicáknak nem ajánlott a Frontline. Viszont nagyon bolhás lett, valamit csinálnom kell vele. Fürdetés kizárt.
2010. júl. 28. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
a macskaaids gyógyíthatatlan, nincs sok neki hátra és a vegyszerek mindenképpen gyorsítják az állapot romlását. ha úgyis beteg, úgyis bent van, nincs szüksége bolhairtóra, úgyse megy ki és nincs hol összeszedje, ha van más háziállat azt meg becseppented így az se hozza haza rá. ennyi.
2010. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bocs, most olvasom h bolhás lett, de ha olyan szarul van akkor hol?

na mindegy, továbbra is tény hogy bármilyen vegyszer tovább rombolja szegény immunrendszerét.

2010. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy a bolhák csak szívják a vérét, tehát azt irtani kell.

Vetri DMG-t kellene neki adni. Az egy nagyon jó immunerősítő. És azzal párhuzamosan megkezdeni a bolhairtást egy macskáknak való cseppel

2010. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
bolha kiszedő fésűt ajánlom.. én cicáim most lettek nemrég fél évesek és addig mást nem lehetett, mert picik..
2010. júl. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Elvittem állatdokihoz, nem bolhás, de azért kapott Advocate élősködő-irtót (bolha és féreghajtó). Interferont adtam neki, de most nem kapható. Ezt a Vetri DMG-t megeszik a cicák? Mert eddig még semmit se volt hajlandó megenni a kajájában, csak az interferont.

Köszi előre is!

2010. júl. 29. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!