Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám pár napja ritkán...

A macskám pár napja ritkán elkezdett köhögés szerű hangot kiadni, de most, este már öklendezés hangot adott ki sokszor, de nem jött ki semmi. Ez lehet baj?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 25. 00:23
 1/6 anonim válasza:

Szia. Az én cicum akkor csinálja,ha szőrt nyelt.

De ő ki is köpi vagy hányja. 😕

2020. ápr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
Próbálkozik, az enyémnek sem jött fel elsőre.
2020. ápr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában szőrlabda okozza, ahogy próbálja kihányni, de ez nem 100%. Az enyém is ezt csinálta, amíg el nem vittem orvoshoz más miatt, kiderült, hogy légúti fertőzése van, kapott antibiotikumot. Pedig hónapokig meg voltam győződve róla, hogy csak öklendezik, még szőroldót is adtam neki időnként.:(
2020. ápr. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tégy egy próbát: adj neki sima,lehetőleg földes út menti füvet. Ha ször okozza,a fű hatására ki tudja hànyni. Ha nem,akkor egy orvosi látogatás nem árt.
2020. ápr. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Macskanátha is így kezdődik, nézesd meg.
2020. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=JVTWMWiEyHk Na látjátok? A macskám 100% hogy fertőzött, megyek kidobni az emeletről :C (poén)
2020. ápr. 28. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!