Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves Labrador kutyusom 3...

2 éves Labrador kutyusom 3 napja öklendezik, fulladozik. Valami a torkán akadhatott, mert azóta nem nagyon akar enni és ugatni se. Kicsi ugatás után már száraz köhögés van és öklendezés. Mintha hányni akarna, de nem tudna. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy valami keresztbe akadt a torkán. Csontot nem szokott kapni. Farönköket szokott rágcsálni lehet abból valami megakadt neki.
2017. szept. 8. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Mit kellene tenned? Öhhh...várj csak, mindjárt meg lesz. Talán, de nem biztos, mondjuk gondoltál már az orvosra?!
2017. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam csak ha meg fölöslegesen kihívom és akkor pont nem köhög szegény akkor meg hülyének néz a doki és nem jön ki többet. Nem kell ez a paraszt bunkó modor köszi.
2017. szept. 8. 19:22
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Vagy torokgyulladás, vagy kennelköhögés, vagy megsérült a gégéje. Megérdemel az a kutya egy orvosi látogatást.
2017. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem parszt a modor, csak hülye kérdésre hülye válasz jön.

Orvos, és nem kihívni, hanem a kutyát bevinni. De akár végig is nézheted, hogy kínok közt elpusztul, mert olyan baja is lehet.

2017. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Egy orvosnak sem kell, hogy pont akkor köhögjön. Megnézi a torkát, és tanácsosabb lenne őt bevinni rendelőbe, ahol szükség esetén van kéznél röntgen, mint házhoz kihívni a dokit.
2017. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

Állatorvos, egyértelmű.

Belenéz a torkába, ha szükséges, röntgenez.

Mi mást tudnál tenni?

2017. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy nincs ilyen tapasztalatod, de állatorvos többnyire sikeresen tudja megállapítani a bajt akkor is, ha éppen nem csinál számodra is érzékelhető tünetet.

Míg meg nem tapasztaltam az ellenkezőjét kezdő állattartóként, ilyentől tartva, mint te, csak késedelmesen vittem el. Aztán elszégyelltem magam, hogy feleslegesen hagytam szenvedni.

Sokszor, laikus számára varázslatnak tűnik, hogy szinte ránézésre megállapítja a bajt.

Nem ok nélkül van az a történet, hogy az állatorvos elmegy emberorvos barátja rendelőjébe, mivel az a sok beteg miatt csak késve tud majd menni a megbeszélt programra. Aztán, amikor meghallja, hogy a barát azzal kezdi a betegnél, hogy "Mi a panasza?", azonnal rávágja: "Ja, így könnyű!"

2017. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az életkedve nem ment el, ugyanúgy játszik meg ilyenek, nem hiszem hogy szenved annyira. Természetesen alapból is elvittem volna orvoshoz, csak úgy is este van már semmi nincs nyitva.
2017. szept. 8. 19:59
 9/15 bollocks ***** válasza:
98%
Hol a tökömben laksz, hogy három napja folyamatosan este van?
2017. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Napok óta láthatóan szenved a kutyád, de véletlen sem vinnéd orvoshoz a hétvége elött, hogy akkor meg azért ne tudd elvinni. Minek neked egyáltalán kutya?
2017. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!