Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éjszaka köhögésszerű hangot...

Nihilistahedonista kérdése:

Éjszaka köhögésszerű hangot ad ki a kutyám, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Második alkalommal fordul elő, hogy az 5éves közepes termetű keverék kutyám éjszaka prüszkölve fújtat egyet, aztán mintha torkán akadt volna valami, köhint, krákog, öklendezik egy erőteljeset. Egy hete lehetett az első ilyen alkalom hajnalban, de aztán minden gond nélkül elmúlt. Ezért nem is vittem dokihoz, azt hittem, hogy esetleg benyalt valami irritáló anyagot séta közben, de "ki is gyógyította magát".

Most megint ezt csinalja, de most hangot is hallat az öklendezéskor, magas szenvedő hangot.

Természetesen holnap reggel elviszem állatorvoshoz, de addig is, ha ötleteket kaphatnék, örülnék.

Jó a kedve, kissé talán izgatott, serte-pertél, de eszik-iszik. Széklete is rendben van, kb 3 hete féreghajtóztunk, akkor nem volt semmi baj. Köszönöm a válaszokat.



2015. máj. 6. 04:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Kennelköhögés?
2015. máj. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez lehet egy kisebb mértékű légcső szűkület, de mivel már 5 éves, nézesd meg dokival, mert szív problémára is utalhat.

Én nem gondolnék kennel köhögésre, mert annak azért vannak más tünetei is a köhögésen kívül.

2015. máj. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
lehet torkán akadt a csont egy kissebb helyen , erdemes dokihoz menni!!!
2015. máj. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szívférgesség tünete is lehet a köhögés.
2015. máj. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is köhögött a 9éves spani, volt tudo rtg, ami nem mutatott szép látványt, vérvétel, ami szívproblémára utalt es vegul a szív uh mutatta ki a daganatot :( 2hete halt meg :( írj, hogy mi volt nálatok, lehet egy egyszeru tudogyuszi is, ami gyogyithato
2015. máj. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Voltunk dokinál, megköhögtették, meghallgatták tüdejét, szívét, rendben volt minden. Kapott egy száraz köhögés elleni szirupot, azzal nemsokára végzünk. (Megnézettem a szívférgességet is vérvétellel.)

Ha marad a köhögés, akkor valóban a légcső szűkületre gyanakodnak a dokik is.

De bízom benne, hogy nem lesz komolyabb baj, mert már nem köhög. :)

Köszi a válaszokat. ;)

2015. máj. 12. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!