Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Macskám köhög! Mennyire...

SOS! Macskám köhög! Mennyire sürgős az állatorvos?

Figyelt kérdés

Először 25-én délután kezdett köhögni, akkor csak két köhögés "sorozatot" volt (vagy legalább is ennyit vettem észre).


26-án nem vettem észre, hogy köhögött volna, viszont mos hajnalban sok köhögő szesszió volt, legalább 8, de mivel nem rég ébredtem fel el lehetett több is amíg aludtam.


Ezek a köhögés sorozatok kb. 5-15 másodperc hosszúak, egyet sikerült felvennem: [link]


(bocsi a dorombolásért a felvétel elején, nehéz volt a hangfelvétellel időzítenem).


Már több éve van nálam a macskám és még soha nem adott ki ilyen hangot régebben, a közérzete ezt leszámítva normális eddig, anyám szerint kicsit fáradékonynak tűnik de én nem vagyok benne biztos.


A "Mennyire sürgős" alatt azt értem, hogy legkorábban reggel 9-kor tudnám állatorvoshoz vinni, viszont akkor csak gyalog vagy tömegközlekedéssel, este viszont apám meg tudná oldani, hogy kocsival mennyünk, ami valószínűleg kevésbé lenne stresszes a cicának.



2020. ápr. 27. 02:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jobbulást neki!
2020. ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
^ Köszi szépen :)
2020. ápr. 29. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!