Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni hogy normális...

Mit lehet tenni hogy normális legyen a füle?

Figyelt kérdés

A macskámnak beduzzadt(begyulladt) a füle és ezért mindig lelóg.Szegénynek nehezebb is lett,meg sokat vakarózik és félek hogy elfertőződik

Nagyon beduzaddt neki szerintem egy verekedés miatt(fiú macska).Elvinném állatorvoshoz de

Ugye most karantén van és nem tudom őt állatorvoshoz vinni ezért ha valaki tud,kérem segítsen.



2020. ápr. 10. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem vagy hatósági vagy önkéntes házi karanténban, elmehetsz állatorvoshoz, amúgy kijárási korlátozás van, nem tilalom. Az állatorvosok dolgoznak, van éjszakai, hétvégi ügyelet is. Most hétvége is munkanap sokaknak.

Mennyi ideje van beduzzadva? Mennyire fájhat neki már... Nagyon könnyen véresre vakarja! Kérlek vidd el orvoshoz!! Addig is fertőtlenítsd neki, pl hidrogén peroxiddal, vagy nem alkholos fertőtlenítővel, betadinnal. A fájdalom, illetve gyulladás ellen a doki tud adni szert, állatpatikában is vényre adják ezeket ki.

Ivartalanítva van? Gondolom, nem, ha elcsászkál verekedni.

2020. ápr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs ivartalanítva...

Kis városban élünk és nincs sok állatorvos,ami van az sincs mindig nyitva.

Szegénynek már 3 napja van beduzzadva lehet hogy még több ideje🙁

2020. ápr. 13. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Akkor hagyd szenvedni nyugodtan, igazi állatkínzó vagy. Undorító.
2020. ápr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló!

Nem nem vagyok állatkínzó,képzeld el hogy nem mindenkinek van pénze állatorvosra,és még nem vagyok nagykorú sem,nem is tudtam érte dolgozni. Mikor mondtam anyukámnak hogy vigyük el,már nem volt pénze rá.

Azóta elvittük,ivartalanítottuk is.

Gondolkodj mielőtt ítélsz😉

2020. nov. 23. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!