Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy másfél szobás lakásban...

Minseo1998 kérdése:

Egy másfél szobás lakásban hány macska fér el? Kettőt tervezek, vinném őket sétálni amilyen gyakran csak lehet. Később esetleg elfér mégegy cica vagy az már nagyon sok lenne?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A macskák többsége nem igényli a sétát!!! Attól, hogy cuki vagy megbámulnak stb, akkor sem. Szomszéd leszokta vinni telekre a cicáját, aki megszokta, hogy mehet amerre lát, és hétköznap le kell vinni sétálni. De ez egy tortúra, folyton szökne, megijed, kutyákat sétáltatnak az emberek stb. Semmi értelme, enyém kimegy az erkélyre, néha a lépcsőházba szaglászni. Mikor kertkapcsolatos lakásban laktam, akkor is ablakban szeretett aludni, nézelődni.

Kettő simán elfér egy lakásban, csak legyen macskabiztos minden.

2020. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges a séta:) a macskák szürkületi állatok ők a nap nagyrészét alvással töltik. Nekem egesznap ablakban bameszkodnak belvárosban lakunk fő út mellett. Mindig az ablak párkányra ver a nap és imád ott feküdni :)

Hajnalban felkell olyankor körbe járja a lakást, iszik, kaparja a kaparós fáját :D ugrál kanapéról az asztalra nem lehet vele bírni. Nappal hulla álmos legtöbbször ha nem akkor felkell enni néha amikor főzök kijön velem konyhába neki bőven elég az amit a lakásban mozog...

2020. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt 30nmen 2 macska.

Szaladoztak minden helyiségbe bemehettek.

Aztán 59nmes lakásba költözünk, itt is jól elvannak. Ha nem zsúfolt nagyon a lakás, akkor szerintem elfér.

2020. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!