Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A te macskád is rögvest...

A te macskád is rögvest használja a friss almot? Csak az én macskám ilyen megveszekedett?

Figyelt kérdés

Direkt megvártam, míg befejezi a dolgát. Gondoltam, jó akkor megcsinálom a teljes alomcserét. Kimostam, kifertőtlenítettem, áttöröltem. Kiöntöttem a frisset. Erre rögvest belement és belekakilt.

Csak az enyém ilyen megveszekedett?


2010. júl. 28. 17:31
 1/5 Holdtündér ***** válasza:
65%
Az én kislány cicám azt szokta, hogy amikor lapátolom kifelé az almot, odajön kíváncsiskodni aztán belemegy és kezdhetek elölről lapátolni. :)
2010. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
az enyém olyan hogy amint látja hogy cserélem az almot, bármilyen piszkos is,,gyorsan belecsinálja a dolgát, én kicserélem, és a kövi alkalommal odamegy belevégzi, bár szerintem azért csinálja így, mert 2 hetes kora óta nálam van, és mindig így csinált, hogy neki nems zámít ha televan mindennel Ő akkoris belevégzi:)
2010. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én cicám elég érdekes.Van amikor belemegy az alomba.Muindig tiszta mert minden nap cseréljük ha 2 méternél messzebb van már máshova.
2010. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem mindig belefetreng meg belealszik a friss alomba.. :D
2010. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az enyém is ilyen, szeretik a tisztaságot. Gyorsan emeld ki a kakit és akkor viszonylag tiszta marad!
2010. júl. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!