Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az állatok is álmodnak?

Az állatok is álmodnak?

Figyelt kérdés

Mostanában, hogy itthon vagyok home office-ban, többször tapasztalom, hogy a cica alszik a másik szobában nyugisan, majd nyávog egy keserveset, hosszan. Mikor odamegyek látom, hogy félálomban fekszik, zavartan, kis simi után visszaalszik. Esetleg rosszat álmodik? Vagy még arra gondoltam, hogy elfekszi a lábát és felébred rá hirtelen vagy pedig hirtelen felébred és azt hiszi egyedül van?

Tudom, tudom, nem szabad az állatokra emberi tulajdonságokat ruházni, azért mégis érdekelne más teória is.

Olyat láttam már, hogy álmában mozgatta a lábát a kutya, mintha futna, vagy "szopott",mintha picike lenne.



2020. máj. 2. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan. A kutyám rendszeresen futott álmában :)
2020. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A fejlettebb idegrendszerrel bírók (mint a kutya és macska is) igen.
2020. máj. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Akinek van/volt kutyája/macskája az pontosan tudja.
2020. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szokott a macskám álmában kapálózni a mancsaival, meg sokszor a szája is mozog. Olyankor biztos álmodik valamit.
2020. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ivartanitott kandurkad van?

Nekem csak az az egy csinált így álmában.


De persze, hogy álmodnak.

2020. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ivaros, bocsánat.
2020. máj. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, 3 ivartalanított nőstény cicám volt eddig, mindegyiken látszott néha, hogy álmodik.
2020. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Bocsi, a kérdezőnek írtam, hogy milyen nemű a cicaja.

Egyébként az én nőstény cicaim is vadásznak álmukban, viszont a kis kandurka

Sír álmában..

2020. máj. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ivartalan lány cicám van :)


Az nem is lepne meg, ha futna vagy ilyenek, csak ez a hirtelen felriadás,nyávogás furcsa! Mivel dolgozom napközben, ugye nem nagyon hallottam, most meg azért többször :)

Mit meg nem adnék, ha belelátnék a gondolataiba néha! Köszi mindenki válaszát :)

2020. máj. 2. 16:53
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az en cicám is szokott álmodni.Ő rendszeresen mozgatja a lábát,a bajszát is mozgatja meg szopizik és horkol is.
2020. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!