Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Álmodnak az állatok? Ha igen...

Álmodnak az állatok? Ha igen honnan tudja h álmodott? Hogy mi volt akkor most? Értitek mire gondolok, még sokszor mi se tudjuk h álmodtuk v igaz volt. Ja igen álmodtam, hú. Na de az állatok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a macskák álmodnak ,néha azt hogy futnak ,mert a mieink néha alvás közben mozgatják a lábukat mintha futnának! :)
2011. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 x) ***** válasza:
74%
Álmodni nyilvánvalóan álmodnak... illetve nem biztos hogy minden állatfaj de például a kutyák igen. Azt meg hogy tudják-e hogy álmodnak honnan tudnánk? xD ezt nem lehet megvizsgálni... vagy odamész 100 kutyához és megkérdezed hogy "álmodtál valamit tegnap este?" :D
2011. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emlősállatok biztosan álmodnak. A lovak nagyon viccesek tudnak lenni olyankor például. =D
2011. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A macskák 100%, hogy álmodnak, a sajátomon szoktam látni. Ha úgy látom, hogy rosszat álmodik, fel is ébresztem - pár pillanat kell, míg betájolja magát, de aztán rögtön dorombolni kezd. :) Szerintem felfogja a különbséget álom és valóság közt. Hogy mit álmodik, azt szeretném én is tudni!
2011. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emlosok almodnak, de a hullok nem.
2011. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
A kutya álmában szokott ugatni, és futni is :)
2011. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyemmeg:) szegények azt sem tudják h most ez az igazi v az álom:) h melyik a valós:)
2011. szept. 13. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!