Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Álmodnak a cicáim? Egyáltalán,...

Álmodnak a cicáim? Egyáltalán, álmodnak az állatok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert az egyik családi macska például - miközben aludt - futó mozdulatokat végzett a lábával, amire anya azt mondta, 'biztos álmodik'. De valahol azt hallottam, hogy az álom emberi tulajdonság,

2013. ápr. 6. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, álmodnak ők is.
2013. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Igen, álmodnak. És mozgatják a test részeiket, néha nyöszörögnek. De ami komoly: Az én cicám is csinált már ilyet álmában. Odamentem hozzá, szép óvatosan szólongattam, megsimiztem a buksiját, ő meg felébredt, úgy nézett rám mint valami szellemre és rámfújt. Persze utána már leesett neki hogy én vagyok, meg minden, de úgy megijedtem tőle. Mintha valami megszállta volna pár másodpercre.
2013. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen álmodnak ők is.:) Az enyém is szokott, de neki mindig kintvan a nyelve, mikor álmodik.:)
2013. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!