Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az állatorvos nem mondta meg...

Az állatorvos nem mondta meg nyíltan, hogy a cicám rosszindulatú daganatban szenved, holott elsőre nyilvánvaló volt. Miért csinálta?

Figyelt kérdés
Én már alapból úgy mentem a rendelőbe, hogy kb képben voltam az egésszel. Nagyon próbálta menteni a helyzetet, és belémmmagyarázni, hogy nem is akkora a baj. Viszont egy ismerősömnek utána elmondta, hogy mi a helyzet. Tudom, hogy valószínűleg valami jó szándék vezérelte, de mégis valahogy rossz érzésem van a dologgal kapcsolatban. Egyébként nagyon jó állatorvos, csak nem tudom az egészet hova tenni.
2020. máj. 5. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy szövetszaporulat jó, vagy rosszindulatú, a szövettani vizsgálatból derül ki. Ehhez mintát kell venni a szövetszaporulatból. Ez megtörtént? Ez előtt pedig ultrahangos vizsgálat, vagy röntgen kell, hogy egyáltalán kiderüljön, hogy mi lehet. Ezek nélkül bármi csak találgatás lehet egy orvos részéről. Laikus számára meg pláne.
2020. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Cicánál emlőben észlelt daganat esetén ez nem érvényes. Amiket mondasz, általánosságban igazak, de nem erre a helyzetre, ami az én macskámmal van.
2020. máj. 6. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja. Ivaros volt a macska? Akkor sajnos tényleg nem jó a doki, már a legelején tájékoztatnia kellett volna, hogy ez fog történni. Sajnálom. Sokszor a saját hibánkból kell tanulnunk.
2020. máj. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért lett volna ivaros? Nem igazán értem a válaszaidat, vagy te nem érted a kérdésemet.
2020. máj. 10. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!