Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tippek kiscicához?

Tippek kiscicához?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Korulbelul 1 honap mulva lesz egy kisrcicank, a parommal fogadjuk orokbe. 8 hetesen hozzuk el, ekkor mar elvalaszthato az anyukajatol.

Korabban volt mar cicam, tobb is, amikor otthon laktam a szuleimnel, tehat tisztaban vagyok a macskatartas jonehany szabalyaval.

Viszont kiscicam meg nem volt, de szeretnek neki mindent megadni amire szuksege van.

Lakasban lenne tartva, tehat NEM kijaros cica lesz.

Elsosorban olyan kerdesek foglalkoztatnak mint a megfelelo taplalek, ennek mennyisege, alomra szoktatas, stb. Minden tanacsot szivesen veszek gyakorlott cicasoktol!

Gyakran vagyok itthon, plane most a karanten miatt, igy az elso par honapjaban vele lennek es figyelnem a lepeseit, tanitgatnam, nem lenne elhanyagolva.



2020. máj. 9. 10:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem, hogy kandur, de a megfelelo korban ivartalanitva lesz.
2020. máj. 9. 10:50
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Minőségi cicakaja, nem tesco gazdaságos. Állandó helyen a tálka. + Víz.

Alomra szoktatás sima ügy, menni fog magától.

Ha elfogadsz egy tanácsot: a legjobb, ha olyan alomtálcát veszel már most, aminek teteje is van és ajtaja, mert akkor bent marad az alom a tálcában majd ha nagyobb lesz, akkor is és már most hozzá tud szokni. (Nem kell már most az ajtó, azt ráérsz később rátenni, ha már nagyobb)

Kristályos alom szerintem a legjobb. Bár hangos. :(


Legyen kaparófa, különben a bútoroknak annyi. (Lehet, hogy így is ;))) Az enyém kedvence az andante kanapé oldala volt, már macskariasztóval fújkáltam, de így is szétkapta az átokmacskája :DDD

2020. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én cicám világ életében nem márkás, egyszerű tápot kapott és szép, egészséges macska lett belőle. Vegyél neki játékokat, azokkal jól lelehet őket fárasztani. Ilyet pl: [link] de a csörgős játékokat is imádják.:D Ja, és tejet NE adj neki az elején (de lehet hogy ez később sem jó ötlet) mert nem biztos hogy bírni fogja a gyomra :)
2020. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget! Milyen márkájú tápot ajánlotok? Azt hallottam, hogy a whiskas kifejezetten rossz, hiába “drágább” kategória. Ez igaz?


Ment nektek a zöld pacsi! :)

2020. máj. 9. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Royal Canin például
2020. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!