Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki állatszeretetből öl...

Valaki állatszeretetből öl kismacskákat?

Figyelt kérdés

Barátaimmal erdőben túráztunk és találtunk egy faház féleséget, amiben egy hatalmas gödör volt ásva. A ház falára belülről az volt írva, hogy: "ha valaki megtalálja, én ezt állatszeretetből teszem". Mi csak arra tudtunk gondolni, hogy talán a megölt pár hetes kiscicákkal a már felnőtt, sérült, kóbor cicáknak akar helyet biztosítani? Vagy ilyesmi.

Szerintetek ez most állatkínzás, vagy állatmentés?



2020. máj. 11. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Eteti a rókákat.😭🤩
2020. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem úgy van vele, hogy akik már felnőtt, sok rosszat megélt, azoknak akar esélyt adni egyszer talán valamikor a jobb életre, a szeretetre, befogadásra. Akik még nagyon picik, pár hetesek, nem azt mondom, hogy azok nem érdemlik meg az esélyt, de most kövezzetek meg, de még mindig jobb nekik egy gyors halál, mikor azt se tudják mi az az élet, mint egy felnőtt cicát amikor elütnek vagy bántanak, és akkor ilyen véget érjen. Véleményem szerint úgy gondolhatja, hogy azoknak a kicsiknek meg sem kellett volna születniük, mert a nagyoknak sincs megfelelő életük, azokat senki nem fogadja be, stb és ha még, még, még születik picike, akkor nem is fogja soha senki befogadni őket.

De lehet én vagyok a gonosz, természetesen nem szép ez, amit csinált az illető, de szerintem a felnőtt cicák védelmében szólt. Velük senki nem törődik, vagyis nem elegen, míg a pici akár egykét napos piciket hajlandóak cumisüvegből felnevelni az emberek, közben a felnőttek életébe bele se gondolnak, hogy talán ők is segítségre szorulnak.

De tényleg nem akarom védeni az embert, aki állatokat ölt, csak próbáltam megérteni mi járhatott a fejében.

2020. máj. 11. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

??????????????


Már megint???

2020. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3-as, mi megint?
2020. máj. 12. 00:27
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
A legjobb fiúmacskát tartani vagy a lányt ivartalanitani. De avval egyetértek hogy tényleg jobb megölni a kiscicákat mint hogy később éhenhaljanak vagy rossz soruk legyen. Mit gondoltok régen mig nem volt ivartalanitás mit csináltak az emberek,csak most már elkényelmesedtek. Ha újra jönne egy szűkebb,szegényebb világ amikor nagyon sokba kerűlne az ivartalanitás akkor az embereknek eszébe jutna hogy nem kell minden macskát meghagyni. Meg úgy van ahogy írtad hogy a cicáknak is még még lenne cicája de lenne az anyacicának is évente többször cicája. Régen mig a kiscicákat ahogy megszülettek s nem volt kinyilva a szemük megfürösztötték s akkor mikor az anyjuk elment enni a konyhába. A wc- be dobás meg a földhöz vágás embertelen mert többet szenved s egy 1 vagy 2 hónapos macskát már sehogy nem szabad megőlni mert már nagy s tudatában van.
2020. máj. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Hozzátegyem, emiatt soha nem akarnám hogy lánymacskánk vagy kutyánk legyen. Csak fiút akarnék.
2020. máj. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
97%

Aki állatot öl, az egy betegelméjű szívtelen gyilkos. Mindegy miért teszi.


Ha tényleg lenne benne bármilyen szeretet, vagy befogadja a kiscicát, vagy gazdát kerít neki, de minimum ivartalanítja a felnőtt állományt.

2020. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!