Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan és mivel tisztítsak le...

Hogyan és mivel tisztítsak le kb.3 hetes kismacskákat?

Figyelt kérdés
Most hoztam el négy apróságot a menhelyről ideiglenes gondozásba míg felerősödnek. Főként az etetés ami fontos számukra, cucliztatom őket anyatej pótlóval. De annyira koszosak és büdösek, hogy eszméletlen. Ahhoz még szerintem túl kicsik, hogy rendesen megfürdessem őket, viszont a koszba is belehalhatnak.
2018. máj. 29. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
sima vízzel
2018. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
illetve nedves babapopsi törlővel
2018. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Langyos vizes szivaccsal vagy ruhával töröld át őket.

Az anyukájuk sem tudna sokkal többet tenni.

Ha tényleg brutál büdik meg piszkosak, kézmeleg vízzel óvatosan megfürdetheted őket. Ha más nincs, én valami színezék és illatanyag mentes szappannal tenném pl egyszerű háziszappannal.

2018. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Teljesen össze van ragadva a bundájuk, bele feküdtek az alomba, kajába. Ma megkockáztatom, hogy óvatosan testhőmérsékletű vízzel lefürdetem őket, mert ez szerintem törölgetéssel nem fog lejönni. Egyébként most láttam meg, hogy nyalogatják egymást. Persze sokra nem mennek vele, de már a szándék is biztató, hogy megvan az életbemaradási ösztön.
2018. máj. 30. 08:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam direkt szőr és mancs tisztót, nedves törlőkendőt, babapopsi törlőt sikertelenül. Nekünk a sima víz jött be :)
2018. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!