Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicának?

Mi baja lehet a cicának?

Figyelt kérdés

Az előbb vettem észre hogy a két melső lába remeg de ilyen nagyon görcsösen. Száraz és egy picit meleg az orra de a testét nem érzem annyira melegnek. Adtam neki inni (ivott is) és enni is szóval van étvágya meg minden. Viszont járni nem nagyon tud és nem is akar mert totál görcsben van az egyik mancsa. Ha áll akkor is ilyen borzasztó bénán tartja. Szerintem nem fáj neki bár nem tudom. Nem rég szült és nmeg is voltak a kiscicák de lehet elvitte őket máshova mivel már nincsenek sehol. Ha elpusztultak és nem bírja őket etetni lehet tejláza van, bár nem érzem hogy meleg a picakja vagy valami. Azért teszem fel ezt a kérdést mivel szüleim nincsenek itthon és még pár óráig nem is fognak hazajönni szóval nem tudom hogy mit tegyek mert én egyedül nem bírom elvinni állatorvoshoz és félek hogy mire hazaérnek a szüleim rosszabbodik a helytete. Elnézést hogy ilyen értelmetlenül írtam le de tényleg nem bírtam jobban megfogalmazni😅

Valami ötlet hogy mi lehet a baja? Vagy valamit tehetek hogy egy picikét is jobban legyen?



2020. máj. 13. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos bármi baja lehet, ahogy írod is, akár nagyobb is. Állatorvos, akihez szoktátok vinni, vagy akinek tudod, vagy megkeresed a telefonszámát: hívd fel mielőbb, ő biztosan többet tud a tünetek alapján. Sőt, ha nagyobb a baj, akkor már úgy viszed oda, ha hazajönnek a szüleid.
2020. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tetániás is lehet, ha bentmaradt a méhlepényből egy darab. Az görcsöléssel, lázzal jár. Irány az állatorvos,anélkül belehal. És ivartalanítsátok majd mindenképp, amint lehetőség lesz rá! Jobbulást a cicusnak!
2020. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vigyétek el megröntgeneztetni,lehet eltört a lába.:( :(:(:(:(
2020. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!