Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 8 hónapos cicának lehet/ke...

Egy 8 hónapos cicának lehet/kell e maláta pasztát adni? Ha igen ti mit ajánlanátok.

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor adok neki, ha erősebben vedlik. Gimcat-et kap.
2018. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én hét hónaposom már kapja kb egy hónapja, mostanában kezdett el vedleni. Gimcat márkát adok neki is és a felnőtt cicámnak is, mindketten hosszú szőrűek.
2018. febr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az igaz h nem lehet hűtőben tartani?

2018. febr. 17. 00:27
 4/7 anonim ***** válasza:
8 hónaposnak nyugodtan adhatsz pasztát. Mi a dm -es szőroldót használjuk. A Gimcatos nekünk nem jött be, a cica sem rajongott érte, illetve mindig szétvált az olajos rész, pedig már 3 fajtát próbáltunk.
2018. febr. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

8 hónapos cicának már nyugodtan adhatsz szőroldót.

Nekünk bevált a Gimcat. Az a jutalomfalat is, mert nagyon szereti. Nem szokott szőrlabdát hányni, viszont a kakijában látszik a rengeteg szőr. Szépen átmegy rajta.

Ha az egyik márka nem válik be, ki kell próbálni másikat. Az egyik ezt szereti, a másik azt.

Nem tudom, hogy lehet-e hűtőbe tenni. Én egy hűvösebb helyiségben szobahőmérsékleten tartom.

2018. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet, sőt ajánlott is. GimCat-et ajánlom én is. Szerintem hűtőben megdermedne, sose jutott eszembe, hogy betegyem, szobahőmérsékleten tartom.
2018. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Milyen gyakran adjátok a szőroldo pasztát?

Evès előtt vagy után kell,vagy lehet a nap folyamán bármikor?

2018. febr. 25. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!