Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kutyák számára készült...

Sonysa kérdése:

A kutyák számára készült gyógyszer jó a macskáknak?

Figyelt kérdés
Egyszer azt olvastam, hogy a kutyáknak szánt gyógyszer, vagy az embereknek szánt gyógyszer mérgező a macskáknak. Az állatorvos felírta a cicámnak a gyógyszert, amit 30 napon át kell szednie. Utána olvastam az interneten és a gyógyszer tájékoztatóján az áll, hogy kutyák részére, vagyis kutyáknak készült. Ettől még cica is szedheti? Mert pl:a férgesség elleni gyógyszerek amik kutyáknak készültek nem jók a macskáknak és oda-vissza.

2020. máj. 20. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az állatorvos írta akkor nyilván jó!
2020. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, vannak olyan gyógyszerek amik kutyának és macskának is való.
2020. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gondolom én jót írt fel a doki.
2020. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 savanyújóska ***** válasza:
100%
Yep, ha a doki írta fel, akkor okés, egyébként magamtól én is kizárt, hogy használnám. De pl. van olyan szemcsepp, amit embereknek és macskáknak is felírnak, amikor egyszer kaptam, akkor tűn fel, hogy van már itthon egy a macsek miatt :D (Azért nem kevertem a kettőt, főleg az adagolás miatt.)
2020. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2020. máj. 21. 01:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!