Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Attól félek, hogy elkapom a...

Attól félek, hogy elkapom a koronavírust, mert a szomszédból átjárnak a macskák. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nem akarok meghalni csak azért, mert a szomszédból a macskák áthozzák hozzám a vírust. A szomszédnak meg hiába mondom, hogy zárja be a macskáit, csak körberöhög, hogy nem veszélyesebb ez sem, mint egy influenza. Nem értem, hogy lehetnek ennyire felelőtlenek egyesek. Most már a saját kertemben is csak kesztyűben tudok megfogni mindent, meg fertőtleníthetem még a lábtörlőt és a küszöböt is. Akartam venni macskariasztót, de azt mondták, hogy az egész kertet úgysem tudom megvédeni. És ha lélegeztetőgépre kerülök a macskái miatt, akkor hogy bizonyítom be, hogy én szóltam előre?

Tudtok valamit ajánlani, hogy biztosan távol tartsam a macskákat?



2020. máj. 22. 20:31
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
95%

légyszi gondolkodj..

macskáktól semmi bajod nem lesz..

nem terjed állatra és állatról emberre

2020. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
édes Istenem..
2020. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
86%
Ugye ez egy vicc!?
2020. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
De hát azt mondták, hogy tárgyakkal is terjed, ezért kell a boltban is kesztyűt húzni. Ha például a pénz terjeszti, akkor a macska méginkább. Megsimogatja a fertőző szomszéd, átjön hozzánk, ráragad a vírus valamire amit megfogok és máris kész is a baj.
2020. máj. 22. 20:40
 5/36 anonim ***** válasza:
88%
Vagy trollkodsz, vagy ha valós, akkor erősen hipochonder vagy, az utóbbi esetben keress fel egy pszichiátert.
2020. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
85%

Anyám, ha ennyire félsz, akkor vegyél szkafandert és az egész telket tedd buborékfóliába persze a 20 légszűrőt se feledd és csak MOL Higi fertőtlenítőben fürödj..


Másrészt, ha "covid" ráragad!? A macskára, akkor az előbb lenyalja, minthogy nálad a kertben valamire odatapadna

2020. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
42%

Kedves kérdező!

Stílusából kb. 70-75 éves lehet ami ugye a veszélyeztetett kategória, de ennyire nem kell félni.

Mosson sokszor kezet és fertőtlenítés.



(de remélem csak egy troll vagy)

2020. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
28%
azt most hagyjuk elkaphatja e a macskák által í vírust (nem) de ahhoz akkor is joga van , hogy a szomszéd macskák ne járkáljanak a telkére.. ehhez mérten válaszoljunk a következőkben.
2020. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%
Elsősorban fordulj orvoshoz a hipochondriáddal, ez egy jó tanács. Üdv és jobbulást, egy ápolónő.
2020. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
76%
Van baj rendesen... Képzeld az 5G is terjeszti, jó messzire dobd el a telefonod! Vagy add oda a szomszédnak
2020. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!