Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Attól félek, hogy elkapom a...

Attól félek, hogy elkapom a koronavírust, mert a szomszédból átjárnak a macskák. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nem akarok meghalni csak azért, mert a szomszédból a macskák áthozzák hozzám a vírust. A szomszédnak meg hiába mondom, hogy zárja be a macskáit, csak körberöhög, hogy nem veszélyesebb ez sem, mint egy influenza. Nem értem, hogy lehetnek ennyire felelőtlenek egyesek. Most már a saját kertemben is csak kesztyűben tudok megfogni mindent, meg fertőtleníthetem még a lábtörlőt és a küszöböt is. Akartam venni macskariasztót, de azt mondták, hogy az egész kertet úgysem tudom megvédeni. És ha lélegeztetőgépre kerülök a macskái miatt, akkor hogy bizonyítom be, hogy én szóltam előre?

Tudtok valamit ajánlani, hogy biztosan távol tartsam a macskákat?



2020. máj. 22. 20:31
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

De hát itt is azt mondják, hogy ne vigyék ki az állatokat a futtatóra.

Sőt még maszkot is tettek a cicákra, kutyákra, tehát ha nekik is kell, akkor biztosan fertőzhetnek ők is.


[link]

2020. máj. 26. 07:05
 32/36 anonim ***** válasza:
89%

Te magadtól vagy ilyen buta, vagy segítenek?


NEM kell az állatokra maszk. Az csak egy illusztráció, hogy TE felvedd.


A futtatóban pedig több ember szokott összegyűlni, beszélgetnek egymással amíg a kutyák kiszaladgálják magukat a többi ebbel.


Az miatt van kint a plakát, nem a kutya miatt.

2020. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
85%
Magától ennyire....
2020. máj. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Pedig a nagyon okos tudósok szerint a macskák terjesztik a vírust. Megírta az újság is. A TV és az újság pedig nem hazudik.

[link]

2020. jún. 22. 09:59
 35/36 anonim ***** válasza:
80%

"A TV és az újság pedig nem hazudik."


A nap vicce :D

2020. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
75%

Ne vegyétek magatokra, csak poénkodik a kérdező és jókat nevet.

Senki nem lehet ennyire buta.

2020. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!