Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a macskámnak?

Mi lehet a baja a macskámnak?

Figyelt kérdés
A macskám reggel óta öklendezik és büdös (olyan szennyvíz szagú) is a szőre. Kinti-benti macska, szóval megeshetett, hogy beleesett egy aknába, bár nem hiszem, annyira csak nem hülye. Nemrég az alomba ment és próbált pisilni, de csak egy kis foltot hagyott. A tesóm mondta, hogy evésnél is öklendezett, és kiköpte a kaját, bár ezt nem teljesen látta. El fogom vinni majd dokihoz, ha nem javul az állapota.

2020. máj. 28. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kinti-benti, kb. bármi lehet. Mérgezés, bakteriális/vírusos gyomorfertőzés stb, stb.
2020. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor akarod elvinni dokihoz? Jön a hétvége, aztán hétfő ünnepnap. Vidd el holnap, mert simán lehet bármi baja, rosszul hangzik amit leírsz.
2020. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 1. leírta rengeteg baj történhetett vele! Vagy akár több kombinációja. Vidd el de nagyon gyorsan dokihoz ma vagy holnap, ha azt szeretnéd, hogy életben maradjon. Sajnos ez nem játék.

Ui. Majd mondd el mi volt a gond.

2020. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
El is felejtettem, hogy hosszú hétvége lesz, de szombaton még nyitva vannak úgy tudom, szóval lehet akkor, vagy persze, ha úgy érzem akkor holnap.
2020. máj. 28. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Jólvan #vigyázzunkazállatokra
2020. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem javul? Miért, ez nem elég rossz?
2020. máj. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem várnék vele, ez már épp elég rossznak hangzik.


Inkább vidd feleslegesen, minthogy a késlekedés miatt elpusztuljon - bizonyos betegségeknél, baleseteknél minden perc számít!

2020. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére semmi baja nem volt, valószínűleg csak valami rosszat evett, azt nem tudom, hogy kihányta-e, de szerintem igen. Azt a szagot, viszont nem értem honnan szedte össze.
2020. máj. 29. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:
#6 arra írtam higy jólvan hogy elviszi orvoshoz :)
2020. máj. 31. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
örülök hogy jól van a cica
2020. máj. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!