Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?

Mi baja lehet a cicámnak?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdtem simogatni ugyanúgy, ahigy máskor szoktam, megharapott majdnem, szerencsére gyorsan elkaptam a kezem.

Aztán el akartam venni tőle a táp maradékot, amit elé tettem, miután már 5 perce befejezte az evést, megkarmolt.


Ma szintén valami nincs rendben. Bejön a házba, fel-alá járkál, mintha valamit keresne, bebújik mindenhová, nyávog, néz rám, aztán szalad kifele, miközben fekszik is csóválja a farkát folyamatosan.


Mi baja lehet?



2020. máj. 29. 08:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Annak idején volt neki egy láb műtéte, mivel sajnos eltört.

Orvosnál már számtalanszor voltunk vele, de 90%-ban semmit nem találnak nála.

Múltkor összeszedett valami vírust (pedig be van oltva), abból kigyógyult. Azelőtt beszorult valahova, vagy valamilyen baleset érte, akkor kapott gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító gyógyszert, attól helyre jött.


Lehet a műtét miatt érzékeny lehet a változó időjárásra?

2020. máj. 29. 09:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. egy hónapja volt ilyen a macskám, de csak egy-két napra. Nem lehetett megsimogatni, morgott, fújt. De másnapra elmúlt, úgyhogy nem vittük dokihoz meg semmi. Közben megfigyeltük, hogy akkortájt kicsit hasmenéses volt, lehet, hogy hasa fájt, és azért volt ilyen, de ki tudja.
2020. máj. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lehetséges, hogy a műtét miatt. De az is lehet bagzik. Ami azt jelenti, hogy menni akar lany cicahoz..erted:) nekem ilyenkor szokott igy viselkedni, hogy szinte hozza sem tudok nyulni ilyenkor, és elegge ilyenkor frusztrált.
2020. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
3mas vagyok, bocsi ha ertelmetlen ahogy le irtam de most keltem egy 5perce:D
2020. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ha pár napon belül is ezt csinálja, ismét doki lesz.

Lány cicához biztosan nem akar menni, mivel ivartalanított lányról van szó :D

2020. máj. 29. 09:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem is ivartalanított lány 😯 Remélem nálatok is hamar elmúlik
2020. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A cica másnapra "kiheverte" a problémát, most már újra a megszokott. :)
2020. máj. 30. 12:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!