Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezekről a macskakajákról mi a...

Ezekről a macskakajákról mi a vélemyényetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link] &imgdii=PmMvJ2uWqEDTkM


2020. jún. 2. 13:55
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
A másik fajta meg ez [link]
2020. jún. 2. 13:58
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Amelyik tápokat lidl-ben, spar-ban vagy bármi ilyen boltban árulnak, azok a tápok a legrosszabbak.
2020. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%

Törzskönyvezett brit shorthair cicám van.

6 éve alatt már kitapasztaltam, hogy melyek azok a kaják amiket imád, és melyek azok amit elég ha megszagol, és már prüszköl, rázza a lábát, és szó szerint lenyávogja a fejem a hisztitől.

A lidl-s Coshida alultálas macskakaját szereti. De csak a halasat, csirkéset, szárnysat. Marhásat nem. Szoktam venni, hogy legyen egy kis változatosság az ételében, de nem ezzel etetem. Csak néha néha. A coshida száraztápot nem eszi meg.

Amit nagyon utál azok a whiskas termékek (pedig pont brit shorthair cicával reklámozzák) Ilyet már nem veszek, mert még a szagát sem bírja. Viszont imádja a felix, gourmet, sheba termékeket. szerintem teszteld le a cicáddal. Majd ő eldönti mit szeret.

2020. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%
Úgyis a cicád véleménye a legfontosabb, de ezekkel a tápokkal semmi baj. Ilyen Whiskas és hasonló ismert középkategóriás tápokat ne vegyél neki, azok a legrosszabbak - egyébként a legtöbb cica azokat nem is eszi meg.
2020. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat akkor kipróbáljuk ezt is
2020. jún. 2. 14:20
 6/22 anonim ***** válasza:
A Coshida száraztápot a mi britünk se eszi meg (se semelyik másik macskánk nem szereti).
2020. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Árat elnézve nem hiszem, hogy normális táp lenne. Én nem adnám a cicáimnak biztosan. Nem, nem azért mert olcsó, hanem tényleg az olcsó tápok hosszútávon nem biztos, hogy jót tesznek. Alig van benne hús, a többi töltő anyag meg nem biztos, hogy kell a Cicáknak.
2020. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Rodi91 ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd ár értek arányban a legjobbat, akkor én a Fressnapf sajátmárkás dolgait ajánlom. :)
2020. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%

Nálunk a sweetcat (zöldes zacskós) nem szeretik egyáltalán. Inkább nem esznek, ha az van (mind a 6 macska).


A coshida (kékes zacskós), azt szokták enni. Nem azt mondom, hogy imádják, mert ha van valami jobb kaja, akkor azt is ott hagyják, de általában megeszik.

2020. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
Rodi91, a lidl-is meg a fressnapf között van legalább egy 3-as szorzó árban :D
2020. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!