Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezekről a macskakajákról mi a...

Ezekről a macskakajákról mi a vélemyényetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link] &imgdii=PmMvJ2uWqEDTkM


2020. jún. 2. 13:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

Meg minőségben is.

Ilyem szart biztosan nem vennék a macskámnak :) már bocsi.

2020. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%

#10 De legalább a macskád nem szemetet eszik.

Az alapján nem lehet állatot etetni hogy azt eszik amit szeret. NEM.

A gyereknek se azt adod ami a kedvence mert csoki hátán csokit enne. Ugyan így a macska, ízfokozós tápot még jóhogy betolnak, csak egyáltalán nem egészséges neki és beteg lesz tőle hosszú távon.

2020. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%

Igaz, hogy jobb minőségben, de van olyan, aki anyagilag nem teheti meg, hogy jobbat vegyen neki.

Jöhetne a kérdés, hogy akkor nálunk miért van 6 macska. Mert idejött egy nőstény lefialni és nem volt, aki befogadott volna belőlük. És mivel nem vagyunk gazdagok, így nem tehetjük meg, hogy 50ezer forintokat költsünk macska kajára.

2020. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#13 ez nagyon igaz
2020. jún. 2. 15:38
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen kell a legminőségibb tápot megvenni. De a 4% hústartalmú gagyi táp és a benne lévő töltőanyag biztosan nem tesz jót egyik Cicának sem. Van normálisabb, megfizethetőbb is. Ráadásul ha beteg lesz, akkor az orvos mégtöbbe fog kerülni, vagy szenvedni fog szerencsétlen, mielőtt elpusztul.

tudatosteszt__szaraz_macskatap__macskaeledel

2020. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Bőcs, helyesen a link:

[link]

2020. jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Az anyagilag nem tehei meg részre reflektálnék, hogyan tudnád akkor olcsóbban megvalósítani: Az ilyen gagyi tápok a tápértékükhöz viszonytva aranyáron vannak. Kb megveszel egy kiló búzát 2000 ft-ért.


Vegyél neki husit. Egy kiló darált csikenyesi 600 ft, egy kiló csirkenyak 200 kb, és máris megvagy 2 kilóval. Hozzá szív, máj, és máris fehérjedús, ragadozóknak való élelmed van, nem 4% hústartalmú retek.

kiporciózod, gó fagyasztó és ez a macskának megvan 2 hétre biztosan.

2020. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
De vehetsz neki hüllősnél takarmányegeret, és akkor még ennyit sem kell bajlódnod az adagolással. íegész préda, minden megvan benne ami kell egy macskának, és biztos vagyok benne hogy olcsóbb mint a fresis táp.
2020. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Rodi91 ***** válasza:
100%

A száraztáp valóban drágább lehet száraztápból. Viszont a konzerv Premiere elnevezésű sajátmárkájukból 450ft a 400 gr. Egy alutasakos a dmben 150 ft, és abból 2őt megeszik egy nap a cicám, 1 konzerv 2 napig elég, tehát ez a 70% hustartalmu konzerv leosztva 225 ft/nap, és a dmes 7% hústartalmú...


Szóval ez így egyrészt olcsóbb, és 10x annyi a hús van benne, azért ez nem mindegy. Én azért ezt javasoltam,mert nem méregdrágán adják a sokkal jobb minőséget.


A másik,amire én mindig gondolok,hogy hosszú távon jobban megéri kicsit többet költeni,mint később az orvosra.


Meg én is direkt nem azt írtam,hogy olcsóbb,csak ár érték arányt nézve sokkal jobban megéri. Akinek nincs pénze állatot tartani, de nem akarja például utcára tenni a kóbor, befogadott állatait, lehet még az is jobban megéri, ha pl. farhát, zöldség kombóval etet,mint ezekre az Aldis,Lidls vackokra kiadni 1 ft is...

2020. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is a húsos etetést javaslom. Az mellé lehet gagyi táp, ha megeszi, de egy normál macska inkább vàlasztja a húst, mint a tápot (és nagyon jól teszi).
2020. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!